Zayıf İnsanlar Nasıl Giyinmeli

Giyinmek güzeldir hele de zayıf bir insan isen ama bazen bu zayıflık giyinmeyi güzel kılmaz. Zayıf olmak güzel olmak değildir. Ama zayıfların da kullanabileceği ve şık olabileceği kıyafetler vardır. Önemli olan zayıf insanların nasıl giyinmesi gerektiğini bilmesidir. Aksi halde kilolu biri bile sizden daha şık görünebilir.Her şeyden önce kıyafet bir insanı tanımada en önde gelen unsurlardan biridir. Çünkü tanımadığımız birini ilk önce görürüz. Sonra konuşması davranışları ortaya çıkar. Tabi ön yargılarımızı en aza indirmemiz şart.

Karşımızdaki insanı kıyafeti, kilosu, ya da zayıflığıyla yargılamamak gerekir. Zayıflık çoğu insanın emek harcayıp olmak istediği vücut ölçü tipi… İşkence haline gelmesin çünkü; zayıf insanlar her zaman daha şık olabilirler çünkü kapatacakları bir basen, göbek gibi sorunları olmadığı için..

Zayıf bayanlar nasıl giyinmeli?

Her şeyden önce kişi vücudunu çok iyi tanımalı.. Sırf moda diye rezil olaya gerek yok. Daha çok hareketli kıyafetler tercih etmeli.  Özellikle en çok hoşlanmadığı kısımları hareketlendirmeli (pile, püstül, bol kıyafetler gibi.)böylece dikkat o hareketlilik üzerine yoğunlaşacaktır.

Veya kilo ile ilgili sorununuzu çözmek için yazımı okuyabilirsiniz ;
>KİLO ALMAK İÇİN HANGİ BESİNLER TÜKETİLMELİ?

Düz değil desenli kıyafetler biraz daha alımlı gösterir. Tiril tiril uçuşan gömlekler de zayıf bayanlar için vazgeçilmezdir. Vücudu sıkı saran kalem etekler hem seksi hem de alımlı olmanızı sağlayacaktır. Bol ve uçuşan elbiseler. Dekolteli ama dekoltenin, en çok beğendiğiniz kısımda olması sizi daha iyi hissettirecektir.

zayıf insanlar nasıl giyinmeli 1

Şu bir gerçek ki kilolu insanlarının giyim sıkıntısının başka versiyonu zayıflar çekiyor. İkisinin ortası olanlar daha mutlu bi de giydiğini yakıştırıyorsa çok daha mutlular. Zayıf bayanlar topuklu ayakkabı tercih etmeli. Hem daha güzel ve şık durur. Zayıf bayanların giyim tarzlarından bir kaç örnek aşağıya ekledim. İncelemenizi tavsiye ederim.

Zaten üzerinde kalmak sıkıntı olmayacaktır. Malum fazla ağırlık olmadığındandır. Bu iyi bir şey merak etmeyin. Hastalık derecesinde değilse zayıflık iyidir. Tabi sağlıklı zayıflık!

Kadın ne kadar zayıf olursa olsun hep güçlü olmasını bilir. Ve güçlü zayıf kadınlar ne giyse yakıştırır kendine.. Güç kafanızda bayanlar.. Birazcık düşünün ve uygulayın. Aynaları sevin. Her şeyden önce kendinizi sevin bakın o zaman kafanızdaki sorular, nasıl uçup gidiyor. Bir kadın zayıfsa ve birazcık kendine güveniyorsa ne giyeceğini bilir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+