Yılbaşı İçin Ev Dekorasyonu

Yılbaşının yaklaşıyor olması, birçok ailede hazırlık telaşı ve yeni fikir arayışları başlamasına sebep olmuştur. Yıllardır yılbaşının simgesi olan, yem yeşil ışıklar ile süslenmiş çam ağacı, günümüzde birçok yerden temin edilebilir. Fakat çam ağacının tek başına bir köşeye yerleştirilmesi, görüntünün çok sade durmasına sebep olacaktır. Oysa tüm aile fertleri ile birlikte evin değişik aksesuarlar kullanılarak süslenmesi,  hem zevkli eğlenceli olur, hem tüm ailede yılbaşının daha coşkulu yaşanmasına vesile olur. Evde el emeği ile hazırlanan ve yılbaşı gecesini dolu ve şık gösteren bir takım aksesuarlar vardır. Ufak dokunuşlar ile bu aksesuarları kendiniz hazırlayabilir ve yılbaşı gecesinin tüm sevdikleriniz için özel olmasını sağlayabilirsiniz.

ylb1

Yılbaşının Olmazsa Olmazı Çam Kozalakları

Çam kozalaklarını boyayarak veya sade olarak kullanarak birçok yılbaşı aksesuarı hazırlanabilir. İsterseniz bir sepetin içine rengârenk boyanmış çam kozalakları yerleştirebilir, isterseniz duvara sade çam kozalaklarını asabilirsiniz. Üstelik çam yaprakları da yılbaşı salonunuza harika bir yeşil görüntü ve mis gibi koku yayacaktır. Çam yapraklarının arasında kullandığınız renkli mumlar evinizin ışıl ışıl yapar.

Yılbaşının Hafızalarda Kalan Görüntüsü Romantik Mumlar

Günümüzde birçok insan evde mum yapmaktadır. Tabi yılbaşı için hazırlanan mumların dışarıdaki kar görüntüsü ile uyumlu olması gerekir. Bazen kurumuş ağaç dalları ile çevresi sarılan, bazen ise mumluğun kenarına çam kozalakları yerleştirilen mumlar, ışıltılı bir yılbaşı geçirmenizi sağlar. Üstelik bu mumlarla aydınlanan salonda çekindiğiniz fotoğraflar da dostlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli dakikalarınızı ölümsüzleştirir.

Yapay Şömineler Yılbaşında Görsel Bir Şölen Sunar

Yılbaşında, değişik zevke göre hazırlanmış salonlarda, süslemeler ve ışıklar dikkat çeker. Bu görüntünün içinde, insanın içini ısıtan yapay şöminelerin yeri ayrıdır. Evin daha romantik ve samimi görünmesini sağlayan yapay şöminelerin, etrafına çam yaprakları ile değişik renkli süslemeler yapmak mümkündür. Hediye paketlerini bir sepete yerleştirip, şöminenin önüne koyabilirsiniz. Şöminenin hemen önüne atacağınız renkli kocaman minderlerde, içecekleri yudumlama, tombala oynama ve harika sohbetler yapma imkânınız vardır. Böylece aile fertleri ve dostlar ile daha samimi bir yılbaşı geçirme olanağınız olacaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+