Yaz Gelinleri İçin 2015 Gelin Saçı Modelleri

Yaz mevsimi gelince ben her ne kadar miskinleşsem de hayat benim aksime ilerliyor. Ben sıcakta evden çıkmadan hayatımı nasıl sürdüreceğime dair düşünceler içerisindeyken her yanımı saran davetiyeler beni hem güldürüp hem de içimi karartıyor. Çünkü çok sıcak!

Sıcak hava sebebiyle internette gezecek çok zaman bulabiliyorum. Sosyal medya gündemim seçimler ve yaz düğünleri olduğu için ilgi alanlarım bu aralar biraz kısıtlanıyor ne yazık ki. Hükümet haberleri içimi açmadığından dolayı ben de kendimi gelinlik ve düğün konseptinin içerisinde buluveriyorum :). Çok seçenek ve çok fazla güzellik insanın aklını başından alıyor resmen. Yazın gelin olacaklara allah sabır versin neyi neye uyduracağınızı neyi nasıl yapacağınızı şaşırmanız çok mümkün. Romantik gelin saçı, topuzlar, tüller, pembeler, jelibonlar her yerden karşınıza çıkan farklı bir konsept fikri ve oradan devam ettiğinizde aklınızı karıştıran alternatifler. Ben de kendimce 2015 gelin saçı modelleri konusunda ufak bir görüş kazandım ve sizlerle paylaşacağım.

yaz-gelin-saçı5

2015 Modası Yaz Gelini Saçı

Bahar çiçeklerini ya da kır çiçeklerini çok seven ben tabii ki gerçek çiçekli saç modellerini pek sevdim. Papatyalı olsun, güllü olsun ya da leylaklı canlı çiçekler oldukça hoş ve saf bir görünüm veriyor.

Bahar çiçekleri hem açık hem de topuz modellerde çok keyifli gözüküyor.

2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

Klasik ama değil, çünkü oldukça göz alıcı bir şekilde renkli. Bu model düğün metasının beyaz kavramına farklı bir duruş sergiliyor ve oldukça şık bir topuz ile birleştirilince çok harika durmamış mı?

2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Yaz Gelini Saçı Modelleri

Tam bir klasik işte ben soldaki model canlı çiçek değil ancak sağdaki modelin çiçekleri ufaktan gerçek gibiler. Siz ne dersiniz? Gerçek ya da değil bence çok zarifler.

2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

Bu model bana daha çok nişan, söz ya da düğün davetlisi saçı hissi verse de prenses model bir gelinlikle çok şık olmaz mı?

2015 Gelin Saçı Modelleri

2015 Gelin Saçı Modelleri

Geldik benim favori modelime, mükemmel bir topuz ne çok klasik ne çok salaş. Kattığı hava o kadar enerjik ve canlı ki hem canlı minik bahar çiçekleri hem onu tamamlayacak keyifli örgüler ve bence mükemmel birleşim.

Sizin favori modelleriniz neler?

yaz-gelin-saçı

Dalgalı Topuz

yaz-gelin-saçı1

Dalgalı Açık Model

yaz-gelin-saçı3

Topuz Modelleri

yaz-gelin-saçı4

Yandan Topuz

yaz-gelin-saçı6

Çiçekli Taç Modeli

Yoruma kapalı.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+