Uzun Yelek Kombinleri

Her sene değişen moda ile birlikte gardıroplar da zenginleşiyor. Modayı takip etmek kadınlar için vazgeçilmez bir tutkudur. Ancak artık erkekler de kadınlar kadar olmasa da modayı takip ediyor. Her mevsim başlangıcında sezonun modasının öğrenerek düzenlenen gardıroplar, moda sektörünü canlı tutmaktadır. Arz- talep dengesi bu kadar hızlı bir döngüde çalışırken modacılar da boş durmuyor. Bu senenin modası olan uzun yelekleri, değişik parçalarla kombinleyerek şık bir görüntü yakalamak mümkündür.

aaa

Kürklü Yeleklerle Yapılabilecek Kombinler

Kürk kadına çok yakışır ve modası asla geçmez. Hayvan hakları savunucuları karşı çıksa da kürk kullanımı yapay kürklerle devam ediyor. Kürk yelekler bu kışın da vazgeçilmezleri arasında olacak. İster spor bir tarzda gündüz, ister topuklu ayakkabılarla gece kullanabileceğiniz birçok seçenek yaratabilirsiniz. Spor ayakkabılar, dar, sade bir bluz ve kot pantolonla tamamlanılan kürk yelekli kombinle çok güzel bir görüntü yakalamak mümkündür. Daha şık olmanız gereken bir yere gidecekseniz kürk yeleğinizi, siyah deri pantolon ve topuklu ayakkabılarla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Asimetrik Kesimli Yeleklerle Yapılabilecek Kombinler

Asimetrik kesimli yeleklerle de oldukça hoş kombinler yapmak mümkündür. Bu tür yelekleri kullanacak olan kişilerin uzun boylu olması daha iyi bir görüntü oluşturacaktır. Zaten salaş bir model olduğu için boyu olduğundan kısa gösterecektir. Asimetrik kesimli yelekleri taytlarla ve dar pantolonlarla tamamlamalı,  yelek içine gayet sade bluzlar giyilmelidir. Çizme, botya da gidilecek yere göre spor ayakkabı da kullanılabilir.

Uzun yelek Kombinlerinde Klasikliği de Yakalamak Mümkün

Klasik giyim tarzını benimseyenler ya da işinden dolayı öyle giyinmek zorunda olanlar için de uzun yelek kombinleri hazırlamak mümkündür. Klasik giyim tarzında özellikle siyah ve beyazın yeri ayrıdır. Ana renklerden olan siyah ve beyaz ile uzun yelek kombini yaparken dikkat edilmesi gereken sadelikten uzaklaşmamaktır. Bu tarz bir klasik kombin kullanıldı ise çanta küçük ve sade olmalıdır. Büyük bir çanta ile görüntüdeki bütünlük bozulabilir. Uzun yelek kombinlerini elbise ile de yapmak mümkündür. Ancak yeleğin uzunluğu ile elbisenin uzunluğunun aynı olması gereklidir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+