Uzun Boylu Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Doğanın kuralıdır; insan kendinde olmayanı ister. Bütün kadınların hayali olan uzun boylu yakışıklı erkekler, genellikle minyon tipli kısa kadınlar ile birliktedir. Ancak bu tür birlikteliklerde, acaba sorun sadece kısa kadın tercih etmekten mi kaynaklanır. Erkeklerin çoğu, kısa kadın tercihinde, boyun belirleyici olmadığını ve kısa boylu kadınların, fiziki özellikleri dışında, karakter özellikleri sebebi ile tercih edildiğini savunur. Oysa uzmanların görüşü, kısa boylu kadınların uzun boylu erkeklere daha seksi ve çekici göründüğüdür. Buna ister kavrama içgüdüsü deyin ister koruma isteği, uzun boylu erkekler kısa boylu kadınları özellikle tercih eder. Zaten toplumun geneli gözden geçirildiğinde, çok uzun erkeklerin genellikle kısa kadınlar ile beraber olduğu gözlemlenecektir.

kisa-boylu-bir-kiz-olmanin-avantajlari-03

Minyon Kadınlar Olduğundan Genç Görünür

Yaşını göstermeyen ve şık giyinen minyon kadınlar, erkeklerin dikkatinden kaçmaz. Beğendiği erkeğe kur yapmaktan çekinmeyen kısa boylu kadın, istediğini hemen elde edecektir. Oysa uzun boylu kadınların; özgüveni tamdır. Sadece durup, beğenebileceği bir erkekten teklif gelmesini bekler.

Kısa Kadın Uzun Erkekte Koruyup Kollama İçgüdüsü Uyandırır

Yapısı gereği sahiplenici olan erkekler, kısa boylu kadınları koruyup kollama içgüdüsü ile hareket eder. Bu sebeple de kısa boylu kadınların, her zaman etrafında olmaktadır. Oysa uzun boylu kadınlar, her ortamda başının çaresine bakabilecek şeklinde bir algı yaratmaktadır.

Kısa Boylu Kadınlar Daha Kolay Kavranır

Hoşlandığı kadın ile yaşanacak özel dakikaları gözden geçiren erkek, hafif olan kısa bolu kadınların, rahatlıkla kavranıp, kucaklanabileceğini düşünür. Her türlü özel dakika, kısa boylu kadınlar ile daha kolay olacaktır. Uzmanlar, bunun da uzun boylu erkeklerin, kadın tercihinde belirleyici olduğunu savunmaktadır.

Kısa Boylu Kadınlar Daha Seksi Giyinir

Günümüzde yaşanan yoğun koşuşturma, kadınların çoğunu rahat giysilere ve düz topuklu ayakkabılara mahkûm etmektedir. Oysa kısa boylu kadınlar, her şartta topuklu ayakkabı giyinir ve boyu daha uzun gösteren kısa giysiler ile günü geçirir. Her zaman, bakımlıdırlar ve göze hitap ederler. Bu da uzun boylu erkeklerin, ilk onları fark etmesi için en önemli sebeplerden biridir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+