Ünlülerin Güzellik Bakımları

Güzel yüzüne ve fiziğine önem vermesi gereken ünlü yıldızlar, görüntüsünü yıllarca korumak için değişik tedbirler alır. Her gün düzenli olarak yapılan spor sayesinde, vücut kıvrımları eski şeklini muhafaza etmektedir. Cildin gergin olması için nem dengesini koruyan su, asla ihmal edilmez.  Bunun dışında her ünlünün belli alışkanlıkları bulunur. Düzenli yapılan bu alışkanlıklar, onların yıllara meydan okumasını sağlamaktadır. Öyle ki 45-50 yaşlarında olan ama hala 20 yaşında bir genç kız gibi görünen ünlü sayısı hiçte az değildir. Hiç şüphesiz bu kadar genç ve diri görünmede, düzenli yapılan günlük alışkanlıklar kadar, son yıllarda yeni buluşların eklendiği estetik müdahalelerin payı büyüktür. Dünyaca ünlü film yıldızlarının güzelliğini muhafaza etmek için düzenli olarak hangi alışkanlıklar edindiğine bir göz atalım

Dünyaca Ünlü Manken Adriana Lima’nın Güzellik Bakımı

adriana lima güzellik bakımı

Ülkemizde hemen her bireyin yakından tanıdığı, dünyaca ünlü model Adriana Lima, iki çocuk annesi olmasına rağmen, diri görüntüsünü asla yitirmeyen ünlüler arasındadır. Düzenli yaptığı Uzakdoğu sporları ile formunu koruyan ve her gün ip atlayan güzel yıldız, ayrıca cildini doğal yağlardan faydalanarak nemlendirmeyi tercih etmektedir. Mesleği gereği her zaman organik gıdalar ile beslenen ve diyet yapan manken, günlük bakımına gösterdiği itinanın karşılığını da fazlası ile alır.

En Sevilen Dizilerin Başrol Oyuncusu Nebahat Çehre’nin Güzellik Bakımı

nebahat çehre

Yılların eskitemediği sanatçılar arasında olan Nebahat Çehre, genç görüntüsünü düzenli yaşamasına ve unlu gıdalar yerine sebze meyve ağırlıklı beslenmesine borçludur. Protein ihtiyacını; balık ve tavuktan karşılayan ve mümkün olduğu kadar kırmızı et tüketmeyen Nebahat Çehre, genç görüntüsü ve giyim tarzı ile halen birçok dizide başrol oyunculuğu yapmaktadır. Hayatında hiç cilt bakımı yaptırmadığını söyleyen oyuncu, sırrının genetik olduğunu bir çok röportajında dile getirmiştir.

59 Yaşında Modellik Yapan Yasmina Rossi’nin Güzellik Bakımı

yasmina rossi güzellik bakımı

İlerleyen yaşına rağmen, genç ve enerjik görüntüsü ile birçok dünya markasının reklam yüzü olan ve halen aktif olarak mankenlik yapan Yasmina Rossi, görüntüsünü organik gıdalar tüketerek ve cildine haftada bir defa yağ şeker karışımı ile peeling yaparak muhafaza etmektedir. Yaptığı bu karışım sayesinde, cildindeki ölü deriden kurtulan Yasmina Rossi, haftada bir defa da kolza yağı ile saçlarına bakım yaparak, saçlarının canlı ve gür görünmesini sağlar.

Ebru Şallı’nın Güzellik Bakımı
ebru şallı

Daha önceden de mankenlik yapan Ebru Şallı sanki gün geçtikçe daha da gençleşiyor gibi. Bunun en büyük sebebinin düzenli spor ve plates olduğunu bir çok konuşmasında belirten Şallı, özellikle spor ile beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor. Ebru Şallı’ya göre meyve ve sebze tüketimide çok önemli bir faktör güzellik için. Hatta hamama gidip ölü derilerden kurtulmak, peeling yaparak pırıl pırıl bir cilde sahip olmak güzellik bakımınızda yapılması gerekenler arasında yerini almalı.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+