Üniversitede Nasıl Popüler Olunur?

Üniversite yılları, oldukça eğlenceli bir o kadarda eğiticidir. Bir taraftan yalnız yaşamanın her türlü zorluğunu yaşar, bir taraftan da özgürlüğün tadını çıkartırsınız. Fakat üniversite eğitimine ilk başlayanlar, bir süre çevre edinmekte ve arkadaş gurubu kurmakta zorlanırlar. Erkek öğrencilerin amacı; kızların dikkatini çekmek, kız öğrencilerin amacı ise çevredeki yakışıklı erkek öğrencilerin arasında popüler olmaktır. Şayet yanlış ilişkiler yaşamadan insanların dikkatini çekeyim ve kısa süre içinde popüler olayım diye düşünüyorsanız, üniversitede popüler olmak için bazı alışkanlıkları edinmeniz gerekecektir. Çünkü hem kız öğrencilerin, hem erkek öğrencilerin karşı cinste aradığı bazı kriterler bulunur.

ösym1

Bir Enstrüman Çalmak Dikkat Çekmenizi Kolaylaştıracaktır

Üniversitelerde, müzik guruplarının özel bir ayrıcalığı vardır. Akşam, birkaç arkadaş oturup açık alanda bir şeyler çalmanız, çevre edinmenizi kolaylaştırır. Daha eğlenceli arkadaşlar edinmenizi ve her davete çağrılmanızı mümkün kılar. İster gitar çalın, ister bağlama sonuçta her müziğin bir hayran kitlesi vardır. Yine resim ve tiyatro kursları, üniversitede yeni arkadaşlar edinmenizi için ideal olacaktır.

Basketbol Ve Voleybol Gibi Spor Branşları Anında Tanınmanızı Sağlar

Üniversitede popüler olmanın en kestirme yolu, basketbol veya voleybol kurslarıdır. Üstelik başarılı ve heyecanlı maçlar, bütün okulun sizi tanıması ve sizinle tanışmak için can atmasını sağlar. Özellikle erkek öğrencilerin popüler olması, basketbol ve voleybol takımlarında çok kolay olabilmektedir. Okulun en güzel kızları, dikkat çeken takım oyuncuları ile her dakika birlikte olacaktır.

Marka Takılmayın Kendiniz Olun

Birkaç yıl önce moda olan; marka giysiler, günümüzde birçok genç tarafından itici bulunmaktadır. Yeni moda ise daha doğal yaşayan ve olduğu gibi görünen arkadaş guruplarıdır. Üniversitede popüler olmak için ailenizin bütçesine göre hareket edin ve insanların sizi olduğunuz gibi kabul etmesini sağlayın. Tersi olduğunda, gerçek ortaya çıkınca çok can yakıcı olabilmektedir.

Karakterinizden Ödün Vermeyin Ve Sağlam Bir Duruş Sergileyin

Sadece yeni arkadaşlar edinmek için hiç olmadığınız biri gibi davranmak, insanların sizi yanlış tanımasına sebep olur. Fakat zamanla bekledikleri gibi çıkmadığınızı görünce zaten sizden anında uzaklaşacaklardır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+