Ucuz Ama Güzel Giyinmek

Bayanlar, giyimlerine özen göstermeyi sever. Güzel ve şık giyinen bayanların,  psikolojisi düzelecek, özgüveni artacaktır. Aynanın karşısına geçtiği zaman, kişi kendini beğenmeli, kendi vücuduna uygun kombinler seçilmelidir. Satın alınan giysileri, modaya uygun ama kendine yakışan giysilerden seçmek gerekir. Bazı bayanlar, her zaman aynı tarz giysileri tercih eder. Aslında giyimde renk ve modellerde değişiklik yapmak gerekir. Giydiklerinizin içinde rahat olmanız ilk kuraldır. Bluz, etek, elbise veya pantolon; darlığı ile sizi rahatsız etmemeli ve çok da bol olmamalıdır. Dergilerde, reklamlarda görünen, pahalı kıyafetler, çantalar veya ayakkabılar ile şık ve güzel olunacağı düşünülür. Bu düşüncenin aksine bayanlar, ucuz ama iyi yapılan kombinlerle de şık ve güzel görünebilir. Öncelik, bakımlı olmaktır, daha sonra güzel kombin yapılarak, ucuz ama güzel giyinmek mümkün olacaktır.

e

Ucuz Ama Güzel Giyinmenin Püf Noktaları

Alışveriş yaparken, kullanılabilir parçalar seçilmelidir. Sadece moda olduğu için değil, evde bulunan giysiler ile kombin yapabilecek giysiler alınmalıdır. Vücut tipine uygun olması için denemeden alışveriş yapılmamalıdır. Sezon sonu alışveriş yapılırsa; hem ucuz, hem de kaliteli giyinmek mümkündür. Ucuz gördüğünüz bir giysiye, önyargı ile yaklaşmayın. O giysiyi, gardırobunuzda bulanan giyeceklerle kombinlemeyi düşünebilirsiniz. Sezonun trend kıyafetlerini, sadece bir sezon giyeceğiniz için fazla para vermeye gerek yoktur. Aynı elbise ya da pantolonu, ihracat fazlası satan mağazalardan alarak, ucuz ama güzel giyinilebilir.

Ucuz Ama Güzel Kombin Fikirleri

Aksesuarlar, kıyafetleri zengin gösterir. Ucuz ama güzel giyinmek için, kıyafetler kadar aksesuarlar da önemlidir. Hem atkı olarak, hem de kıyafetlerin şık görünmesi için şallar kullanılır. Renkli ve desenli şallar ile sade olan giysi hareketlendirilir. Abiye kıyafetler için, düz siyah veya simli bir şal dolabınızda bulunmalıdır. Farklı renkte fularlar, kolyeler, bileklikler, bere ve şapkalar ile de kombin yapılabilir. Özellikle fularları değişik şekillerde kullanma seçeneği vardır. Sade bir body, boyuna bağlanan eşarp ile farklı bir hava yaratır. Küçük çantalar, yan asılan çantalar, saplı ve portföy çantalar da değişik aksesuarlar olarak kullanılır. Kıyafeti, dikkat çekici göstermek için, renkli ayakkabılarda da seçenekler çoktur.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+