The Simpsons’da Homer And Marge Ayrılıyor mu?

simpsons ABD yapımı, orta sınıf bir ailenin yaşantısını konu alan The Simpsons, ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahiptir. 27 sezondur devam eden ve önümüzdeki sezon yeni bölümleri ile ekrana gelecek olan dizinin, yeni bölümleri hakkında değişik iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. İşsiz ve tembel bir koca olan Homer’in, karısı Marge ve üç çocukları ile günlük yaşantısını konu alan dizinin, yeni bölümlerinde, Homer ve Marge’in, boşanacakları hatta Homer’in, genç bir eczacıya âşık olacağı şeklinde tahminler yapılmaktadır. Dizinin senaristi, henüz bir açıklama yapmasa da iddia edilen bir başka tahmin ise evin tek erkek çocuğu Bart Simpson’un, cadılar bayramında öldürüleceği yönündedir. Yapılan tahminlerin, ne kadar doğu olduğu, dizinin yeni bölümleri ekrana gelince kesin olarak belli olacaktır.

The Simpsons Yeni Bölümlerinde Neler Olabilir?

Yıllardır büyük bir izlenme oranı ile ekrana gelen dizinin, yeni bölümlerinde Homer ve Marge’in, kısa bir dargınlık yaşama ihtimalleri olabilir. Hatta birkaç bölüm ayrı yaşayabilirler fakat dizi bir aile üzerine kurgulandığı için tamamen bir ayrılık, dizinin geleceği açısından risk oluşturacaktır. Zaten dizinin yapımcısı All Jean’da twitter üzerinden, ayrılık söylentilerini doğrulamayan ‘’Homer ve Marge’in ayrıldığını söylemedim’’ şeklinde bir açıklama yapmıştır. Bart Simpson’ın öldürülmesi ise yine sonradan yalanlanmış, yalnızca dizini birkaç bölümünde Bart Simpson’ın dizide olmayacağı şeklinde açıklama yapılmıştır. Geçtiğimiz sezonun bitiminde dizinin seslendirme kadrosu, yarı yarıya ekipten ayrılmış ve dizinin artık zor toparlanacağı yönünde söylentiler çıkmaya başlamıştır.

simpson2

The Simpsons Önümüzdeki Sezon Final Yapabilir mi?

Önümüzdeki sezona, yıllardır dizinin seslendirmesini yapan kadrosundan, çok fazla eksik vererek girecek olan diziye, yapılan bu tahminlerin, reklam açısından faydası olacaktır. Dizi ekibinin; söylentileri, müthiş bir kara dönüştürme olanağı bulunmaktadır. Merak uyandıran ve hakkında bolca tahminler yapılan The Simpsons, ekipten ayrılan arkadaşlarının yokluğunu aratmadan iyi bir giriş yaparlarsa, dizinin tekrar eski heyecanını yakalama olasılığı bulunmaktadır. Zaten büyük bir ihtimalle çıkartılan söylentiler de dizinin yeni bölümleri için merak uyandırmak ve izleyiciyi tekrar diziyi izlemeye çekmek için düzenlenmektedir. Türkiye’de de severek izlenilen bir dizi olan The Simpsons’ın yeni sezonununda kafamıza takılan tüm bu sorunlara cevap bulacağımızı umuyorum.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+