Sonbahar Giyim Önerileri

Yazın bitmesine sayılı günler kala yavaş yavaş dolaplarımızın altına terk ettiğimiz trikolar uzun kollu tişörtler su yüzüne çıkmaya başladı.Sonbaharın soğuk nefesini yavaş yavaş hissettiğimiz şu günlerde;ne giyeceğiz telaşı sardı hepimizi.Bu mevsimler tam anlamı ile ”Onu giyersem üşürüm bunu giydim çok sıcak oldu” nidaları ile geçiyor.Haliyle bunca stresimiz varken bir de ne giyeceğim stresi başımızı derde sokuyor.Hepimizin sonbahar giyim önerilerine ihtiyacımız var. Benim bu tarz günler için en güzel önerim ise basic parçalardan ilham almak.Üstelik tam anlamı ile yaz bitmemiş olduğu için yazlık parçalarımızı da işin içine dahil edip modumuza tarzımıza uygun kombinler elde edebiliriz.Benim bugün ki yazımda ele alacağım parçalar alt gruptan olacak;pantolon,etek,jean vs…

sonbahar giyim modası 2015

İlk olarak,eğer elinizde yoksa mutlaka bir basic siyah skinny jean almanız gerek.Çünkü bu parçalar yaz kış farketmeksizin hayat kurtarıcı oluyor.Acil dışarı çıkman mı gerek hop giy üzerine bir tişört altına bir spor ayakkabı işte hazırsın.Akşam yemeğe mi gitmen gerek altına topuklu bir ayakkabı üzerine ister yine basic kategorisinden bir tişört ister daha feminen bir gömlek yine şıklığını tamamlayabilirsin.

sonbahar giyim modası 2015 günlük

İkinci önerim ise belki de yıllardır kadınların vazgeçilmezi kalem etekler.İster dümdüz bir tane edinin.İsterseniz de milyonlarca desenli çeşidi var.Benim favorim ise şu sonbahar kış dönemine en güzel şekilde yakışacağına inandığım kırçıllı kumaştan yapılan örgü kalem etekler.

 

Son önerim ise salopetler,tulumlar;biliyorsunuz ki salopet ve tulumlar geçtiğimiz yazdan beri gerçekten de çok revaçta.Bu tek parça giysilerle isterseniz şık isterseniz spor bir görünüm kazanabiliyorsunuz.Benim önerim dümdüz siyah bir tulum alıp doğru parçalarla kombinleyip sezonu ne giyeceğim? derdi olmadan bitirmeniz yönünde.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+