Siyah giyinmek zayıf gösterir mi?

siyah-giymek-zayıfSiyah Giyinmek Zayıf Gösterir

Şık giyinmek, zayıf ve bakımlı görünmek, kadınların en büyük zaafıdır fakat her kadın manken ölçülerine sahip olmayabilir. Kilo fazlası bulunan kadınların ise değişik giyim ve makyaj hileleri kullanarak, olduğundan zayıf görüntü yakalama imkânı vardır. Yapılan araştırmalara göre, erkeklerin büyük çoğunluğu, fazla zayıf kadınlardan hoşlanmaz. Erkekler, balıketli kadınları daha çekici bulmaktadır. Yinede kadınlar siyah ve koyu renk giysiler kullanılarak birkaç beden ince görünmeye gayret eder. Siyah giyinmek bu konuda kadınların en büyük yardımcısıdır.Tamamen siyah giyinmenin yanında basen, bel ve göğüs bölgesindeki fazla yağlanmayı kapatmak için, giysinin o bölgesinde siyah kullanmak, giysi ile kalın bölgeleri daha ince göstermek mümkündür. Siyah giyinmeyi zayıf gösterdiği için tercih edenlerin yanında, bir tutku haline getirenler de vardır.

Sadece Zayıf Gösterdiği İçin mi Siyah Giyinmek Gerekir?Siyah Giyinmek Zayıf Gösterir

Bayan ya da erkek her bireyin gardırobunda mutlaka siyah renkte birkaç parça giysi ve ayakkabı bulunur. Siyahı, her renkteki giysi ile uyum sağlayan bir renk olduğu için tercih edenlerin yanında, siyah giyinmenin güçlü bir karakter, imajı verdiği için giyinenler, zayıf gösterdiği ve bölgesel alınan kiloları saklamak için giyinenler mevcuttur. Giyinirken fazla düşünmeden kolay olanı, yani her zaman siyah giyinmeyi tercih edenler de bulunmaktadır. Gençler arasında siyah giyim, satanist benzetmesi nedeniyle dikkatli kullanılsa da her zaman sadece siyah renk giyinmeyi tercih eden ünlüler de bulunmaktadır. Cem Yılmaz, Sinan Çetin, Mustafa Erdoğan ve birçok modacı bayan her zaman siyah giysiler kullanmayı tercih eder.
siyah-giymek-zayıf-2

Neden En Çok Modacılar Siyah Giyinmeyi Tercih Eder?

Siyah ile bütünleşen Neslihan Yargıcı gibi kadın veya erkek birçok modacı sadece siyah giyinmeyi tercih eder. Yapılan röportajlarda ise siyahın karakteristik bir renk olduğu, yoğun iş temposunda, giysi düşünerek fazla vakit harcanmadığı ve baştan aşağı siyahın karizmatik bir izlenim yarattığı düşüncesi ileri sürülmektedir. Siyah renk giysiler hakkında her ne kadar tartışmalar yapılsa da düğünlerin, davetlerin, günlük giysi ve ofis giysilerinin baş tacı siyah renk giysilerdir. Bazı insanlar siyahı zayıf görünmek için bazı insanlar ise asil ve gizemli görünmek için tercih eder ama her birey gardırobunda mutlaka cankurtaran olarak siyah giysi bulundurur.

 Siyah Giyinerek Zayıf Görünen Ünlüler

siyah-giyen-ünlüler-6

siyah-giyen-ünlüler siyah-giyen-ünlüler1  siyah-giyen-ünlüler6 siyah-giyen-ünlüler7

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+