Sıvı Yüz Germe Tekniği

Yüz Germe İle Cilt Gençleştirme

Ameliyatsız cilt gençleştirme teknolojileri arasında oldukça başarılı olan ve günümüzde uygulanan bir yöntem vardır. Bu yöntem sıvı yüz germe operasyonudur. Sıvı yüz germe teknolojisi deriyi uyarmakta ve temel prensip yaşlanmayla beraber doku altındaki yağ doku kaybının yerine yağ dokusu enjekte edilmesiyle giderilmesidir. Veya içerisine hyaluronik asit, kalsiyum molekülü, kaprolakton, poliel laktik asit gibi maddeler içeren moleküllerin deri altına yerleştirmesiyle deri altındaki boşluğun düzenlenmesi ve buradaki molekülün vücut tarafından kabul edilerek gerekli reaksiyonların hızlı bir şekilde sağlanmasıdır.

sıvı yüz germe tekniği 1 sıvı yüz germe tekniği

Sıvı Yüz Germe Tekniği

Sıvı yüz germe tekniği kolay ve hızlı uygulanan bir tekniktir. Tamamen uzman bir hekim tarafından uygulanması gerekmektedir. Özellikle alt yüzde çene kontörlünün bozulduğu durumlarda yine ağız kenarındaki düşüklüklerde, üst yanak ortak yanak bölgesinde, alın ve şakak bölgesindeki yağ dokusu kaybına bağlı boşalmanın ve derinin aşağıya doğru sarkmasına bağlı durumların düzeltilmesi için kullanılır.

Hangi Durumlarda Sıvı Yüz Germe Yaptırılır?

Kadınlar bazı durumlarda oldukça ince düşünüyor olabilir. Örneğin hafif yaşlanma belirtilerinde bu teknik uygulanmalıdır ve hemen bıçak altına yatılmamalıdır. Estetik operasyonlar oldukça kapsamlıdır ve yapılması oldukça zaman ve emek ister. Estetik kusurunuz olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bir hekime danışmalısınız ve ardından seçeceğiniz işleme karar vermelisiniz. Eğer çok derin sorunlarınız varsa cerrahi yöntemlerle beraber yaptırınız. Çünkü doktorunuz vücudunuzun ihtiyacına göre cerrahi mi yoksa enjeksiyon mu ona karar verecektir.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+