Sinema Odası Tasarım Fikirleri

Kış aylarının da yaklaşması ile birlikte evde geçirilecek vakitte artacak. Peki evde en çok vakit geçirilen odanız neresi? Normalde en çok vakit geçirilen oda yatak odasıdır. Fakat sinema odanız en sevilen oda olacak. Sinema odanızı dizayn ederken dekorasyon renk kombinleri yazımızı okuyarak rek uyumları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kış aylarının uzun gecelerinde teknolojinin nimetlerinden yararlanarak bir sinema odası tasarlamayı düşündünüz mü? Harika dekoratif fikirlerle hayallerinizi gerçekleştirmede yardımcı olmaya çalışacağız. Hem kış aylarını akışkan, eğlenceli ve boş geçirmeyecek hem de davet ettiğiniz misafirlerinizin ağzını sulandıracaksınız. İşte sinema odası fikirleri…

Bütçenize uygun ve ek masraflar çıkarmadan sinema odası dekorasyonu yapmanız mümkün olduğu gibi bazı ek harcamalar yaparak sinema salonlarını aratmayacak sistemler kurmanız mümkün. En şık tasarımlar projeksiyon cihazları kullanılarak tasarlanıyor. İster bahçede açık hava sinema etkinliği düzenleyin, ister büyük odalarda sinema salonu havası estirin. Tek ihtiyacınız olan bir projeksiyon cihazı ve ev sineması ses sistemi. Aşağıda göreceğiniz dekorasyonlar projeksiyon cihazı kullanılarak yapılmış sistemlerdir.

 

Birde bütçenizi etkilemeyecek var olan LCD – LED büyük ekran televizyonlar ile şık sinema odaları yapabilirsiniz. Ek masrafa girmeden elinizde bulunan imkanları kullanarak dekorasyon harikası yaratmanız an meselesi. Aşağıda göreceğiniz oda dekorasyonu ise tamamen LCD ve LED televizyonlar kullanılarak tasarlanmış odalardır.

 

Kış aylarında sizde hem eğlenceli vakit geçirmek hem de sinema etkinlikleri düzenleyerek arkadaşlarınızı şaşırtmak istiyorsanız, en sevilen odanız sinema odası olacaktır.

Yeni yılın modasına ayak uydurmak isteyenler, asimetrik dekorasyonlarla çığır açan tasarımlara imza atabilirler.

tv-cati-kati-klasik-sinema-odası

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+