Şık Giyinmek İstiyorum

Her kadın şık olmak ister. İyi giyinmek bir sanattır. Kendini güzel hisseden kadın etrafına da bunu yansıtır. Şık olmak için önce kişinin kendi vücudunu tanıması gerekir. Vücuttaki kusurlar bilinirse o kusurları kapatmanın yollarını bulmak kolay olacaktır. Öncelikle yapmanız gereken vücudunuzda güzel bulduğunuz bölgeleri belirlemektir. Daha sonra da hoşnut olmadığınız yerleri tespit etmekle işe başlanmalıdır. Boy kısalığından şikâyet ediliyorsa bu durum dar paça pantolonlar ve boyuna çizgili parçalar kullanarak gizlenebilir. Eğer göğüslerin büyüklüğü dert ediliyorsa,  göğüs küçültücü sutyenler imdada yetişiyor. V yakaya sahip bir bluz ya da kare yaka bir elbise ile bunu da halletmek mümkün. Geniş basenlerde, koyu renkli ve yüksek belli modelleri tercih etmekte yarar vardır.Kalın bacaklardaki çözüm ise çok basit. Boru paça pantolonlarla kombinlenecek topuklu ayakkabılar bacakları olduğundan daha ince gösterecektir.

o

Şık Olmak İçin Her Kadının Sahip Olması Gerekenler

Her zaman şık olmak demek çok pahalı kıyafetlere sahip olmak anlamına gelmez. Her kadının dolabında bulunması gereken birkaç parça ile her ortamda şık olmak mümkündür. Siyah bir elbise birkaç aksesuarla hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanılabilir. Şimdilerde dantellerle zenginleştirilen modeller tercih edilmektedir. Koyu renk dar bir kot ise üzerine giyilecek kazak ve bot ile salaş bir görünüm sağlar. Yazın ise tişört ve sandaletle kullanılabilir. Siyah kalem pantolonlar işyerinde şifon gömleklerle kombinleneceği gibi iş dışında tişört ve spor ayakkabılarla da giyilebilir. Beyaz bir gömlek her kadının dolabında bulunması gereken parçalardan biridir. Gündüz kot pantolonlarla, gece ise kalem eteklerle muhteşem bir uyum içinde olacaktır.

2015 Sonbahar Modası

Modacılar her sene yepyeni fikirlerle karşımıza çıkıyorlar. Bu sene de her sene olduğu gibi sokaklarda sık rastlanılacak sayısız yeniliği defilelerde sergilemeye başladılar. Bu yıl modacılar siyah-beyaz grafik desenli kumaşlarla hazırladıkları giysileri beğeniye sundular. 2015 sonbahar/kış sezonunda kruvaze ceketler,  kabanlar çok gözde olacak gibi görünüyor. Bu sezonun moda parçalarından biri de renkli kürk mantolar, yelekler ve montlar. Kadife ve kapitone kumaşlar eteklerde, ceketlerde, montlarda karşımıza çıkacaklar.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+