Şık Alçı Tavan Modelleri

Ev dekorasyonu ile ilgili her geçen gün yeni ürünler, mevcut ürünlerin modern, gösterişli ve harika tasarımlar ile ortaya çıkarıldığını görmekteyiz. Ortaya konan bu yeniliklere bakıldığı zaman en çok dikkati çekenler arasında alçı tavan modelleri gelmektedir. Bu ürünler bir döneme kadar klasik şekillendirme yöntemleri ile evin salon ve oturma gruplarında yapılırken, şimdilerde yatak odasında mutfağa, özel sinema odasından çocuk odalarına kadar farklı renk, desen, tasarım ve aydınlatma ile süslenmektedir.


Alçı tavan modellerinin son yıllardaki en iyi örnekleri yatak odası ile birlikte evin küçük bir bölümüne bile yapılan sinema odalarında görülmektedir. Özellikle yatak odasında kullanılan modellere bakıldığında sadece yağın üst kısmını kaplayan bir tasarımın evin duvar bölümlerine kadar indirilmesi ile oluşturulmaktadır. Bunun yanında alçı tavan modelleri beyazın dışında farklı renklendirme ile de üretiliyor.

Gömme şeklinde yapılan birçok alçı tavan modelleri yeni nesil led aydınlatma sistemleri ile süslenerek farklı bir hava katılmaktadır. Son derece kusursuz bir şekilde yapılan bu dekorasyon ürünlerine ek olarak oturma odası ve evin salon bölümüne kıvrımlı, bol desenli ve farklı aparatlar kullanarak alçı tavanlar yapılmaktadır. Alçı tavanların büyük bir bölümü gömme yapılarak iç kısımlarına aydınlatma aparatları yerleştirilmektedir. Farklı renklerde yapılan bu aydınlatma sistemleri evin iç kısmına adeta farklı bir ahenk katmaktadır. Sinema köşesi olarak hazırlanan özel bölümler içinde birçok alçı tavan modelleri bulunmaktadır.

1 Yorum on Şık Alçı Tavan Modelleri

  1. konya alçı firmaları
    Nisan 7, 2016 at 5:02 pm (5 sene ago)

    Teşekkürler çok güzel bir örnekler derlemesi olmuş.Özellikle de bu yuvarlak gibi olan çok farklı olmuş.

    Cevapla

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+