Sevgilinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsın?

Evlilik öncesinde, bir birini tanımak için bir süre sevgili olarak devam etmek, ilerideki beraberlikte hayal kırıklıkları yaşamayı önleyecektir. Bu sebeple sevgili olarak devam eden ilişki süresince, her iki tarafın açık olması ve mümkün olduğu kadar yalan söylenmemesi gerekir. Sevgilinizin yalan söyleyebileceğini düşünmeniz için rutin hareketlerinde bazı tutarsızlıklar hissetmeniz gerekir. Zaten her şey yolundayken, kimse sevgilisinin hareketlerinden şüphelenmeyecektir. Bazı şüpheleri olanların ise bir süre falso vermeden sevgilisini takibe alması önemlidir. Ortada hiçbir sıkıntı yokken, yanlış anlama sebebi ile sevgilinizi sorguya çekmeniz, ilişkinin zedelenmesine yol açar. Her insan bazı durumlarda yalan söyleyebilmektedir. Genellikle insanları kırmamak için söylenen bu yalanlar, tatlı yalanlar olarak nitelenir. Sevgilinizin;  hayatı, işi, ailesi veya sosyal çevresi hakkında söylediği yalanlar ise hem ilişkinin geleceğini etkiler, hem sevgilinize saygınızı yok eder.

sevgilinin yalan söylediğini anlamak 2

Sevgiliniz Yalan Söylediğinde Hangi Hareketler Ele Verir?

Sevgiliniz yalan söylediğinde; yüz ifadesi istemeden değişecek; kızacak veya gülmeye başlayacaktır. Bazı insanlar, gizleyecek bir şeyleri olduğunda, soru sorulmasına kızar. Böylece konuyu değiştirmek ister. Bu, bana bir şey sorma mesajıdır. Yine kendini tutamadan gülen insan, yalanını ele verir.
 
Sevgiliniz yalan söylediğinde, özellikle bu yalan ilişkiyi etkileyebilecek kadar büyükse; endişeli bir tavır takınacaktır. Son günlerde, gergin davranışlar sergileyen bir sevgilisi olanların, dikkat etmesi gerekir. Yalan söyleyen insan, dalgın veya çok dikkatli olur, terler, gözlerini kaçırır.
 
–  Bazen samimiyetsiz söylenen ufak yalanlar, sadece hissedilir. Sevgiliniz yalan söylediğinde, hisleriniz size farklı olduğunu söyleyecekti. Önemli olan hislerinizi takip etmek ve ilişkinizi riske atmamaktır.
 
Sevgilinizin birkaç yalanını yakaladınız. Tekrar yalan söyleme ihtimali olabileceği için ufak hareketlerini takip etmek gerekir. Ustaca yalan söyleyen kişiler, ufak ayrıntıları bazen hesap edemez.
 
Sevgilinizi yalan söyleme ihtimali olduğunu düşünüyorsanız, ani sorular ile onu köşeye sıkıştırabilirsiniz. Beklenmedik zamanda, beklenmeyen sorunun cevabı, önceden hazırlanmayacaktır.
 
Sevgilinizin yalanını yakalamanın diğer yolu, kafası karışıkken soru sormaktır. Yine böyle bir durumda tutarsız cevaplar vererek, yalanı hakkında size kesin ipucu verecektir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *






This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+