Sevgilimi Evliliğe Nasıl İkna Edebilirim?

Erkekler, evlenmektense, güzel bir ilişki yaşamayı tercih ederler. Çünkü evlilik demek, sorumlulukların artması demektir. Bir kadının sorumluluğunu almak, hatta bir süre sonra çocuk sorumluluğu erkekleri evlilik fikrinden uzaklaştırır.  Hiçbir erkekte işler yolunda giderken, ilişkiyi evliliğe taşımak istemez. Onları evlenmeye ikna etmek için öncelikle, siz olmadan hayatın nasıl devam edeceğini ona anlatmanız gerekir. Erkek arkadaşınızın, evlilik planı yapması için hayatının kontrolünü elinize almalı ve ona bazı ipuçları göndermelisiniz. Size ihtiyaç duymalı ve en önemlisi de sizi özleyecek vakti olmalıdır. Her dakika yanında olan ve her gün evlilik konusunda sıkıştıran bir kız arkadaş, erkekleri evlilik düşüncesinden oldukça uzaklaştırır. Bu sebeple yaptığınız evlilik planlarından, erkek arkadaşınızın asla haberi olmamalıdır.

12

Ailesi İle Sıcak İlişkiler Kurun

Genellikle erkek çocukları, annelerine çok düşkündür. Annesine veya ailesine göstereceğiniz sıcaklık, onlarla kuracağınız iyi ilişkiler, erkeklerin kendiliğinden evliliği düşünmesini sağlayacaktır. Örneğin annesi hastalandığı zaman yanına gitmeniz, hatta ona bir bardak çay hazırlamanız erkek arkadaşınızın gönlünde taht kurmanızı sağlar. Zaten gönlünü kazandığınız annesi de ona evlilik konusunda baskı yapacaktır.

Size Hayranlık Duymasını Sağlayın

Erkek arkadaşınız ile ilişkileriniz ilerledikçe, onun çevresinde hâkimiyet kurmaya gayret gösterin. Onun sevdiği arkadaşları ile dostluğu pekiştirin. Günlük yaptığı aktivitelere dâhil olmaya gayret gösterin. Kısaca sizdeki enerjiye şaşırmasını sağlayın. Erkekler, hayranlık duydukları kadınların kendisinin olmasını isterler.

Cinsel Hayatınızı Evlilik Sonrası Şekillendirin

Erkeklerin doğal yapısıdır. Elde ettikleri ve uzun süre beraber oldukları kadınlardan, çabucak sıkılırlar. Erkek arkadaşınızın sabırsızlıkla beklediği bazı özel anları, hemen yaşamayın. Onu, evlilik sonrası için heyecanlandıracak bazı şeylerin geriye kalması önemlidir. Sizi elde etmesi için evliliğin gerektiğini hissetmelidir.

Onu Evlilik Konusunda Sıkıştırmayın

Hatta erkek arkadaşınıza evlilik konusunu açmayın bile. Çünkü evlilik konusu, erkeklerin ürkmesini ve korkmasını sağlar. Ayrıca evlik meraklısı bir kız arkadaş, her erkeğe ilk başlarda itici gelecektir. Onun, sizi elde etmek için çok gayret sarf etmesi gerektiğini hissetmelidir. Yani, evliliğe ikna edilmesi gereken tarafın siz olduğunuzu düşünmesini sağlayın.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+