Sevgililer Günü İçin Evde Hazırlanabilecekler Hediyeler

Hediye almak kolay, ama önemli olan kendi el emeğinizle, sevgililer günü için evde hazırlayabileceğiniz hediyeler yapmaktır. Hediye almak yerine, sevgiliniz veya eşiniz için, zamanınızı ayırarak yaptığınız hediyenin anlamı, daha büyük olacaktır. Bu tür hediyeleri istedikten sonra, erkeklerde, kadınlarda hazırlayabilir. Araştırma yaparak, birçok fikir edinebilirsiniz. Hazırlanması son derece kolay, birkaç basit malzemeyle, ustalık gerektirmeyen, maddi yönden de sizi zorlamayacak hediyeler yapmanız mümkündür. Yapacağınız hediye parayla satın alınamayacak kadar sevgilinizin gözünde değerli olacaktır.

zz

Sevgililer Günü Evde Hazırlanabilecek Hediye Fikirleri

Hazırlanması ve yapımı son derece kolay olan hediyeler için, birçok fikir üretebilirsiniz. Sevgililer günü için evde hazırlayabileceğiniz hediye fikirleri aşağıda yer almaktadır.

Kitap ayracı: Kitap okumayı seven bir sevgiliniz varsa, tek olarak veya birlikte çekildiğiniz resimleri üst üste gelecek şekilde bastırıp, kalın bir kartonun üzerine yapıştırın. Uzun süre kullanabileceği ve her baktığında güzel anlarınızı hatırlayacağı bir hediye olacaktır.

Sevgi Kavanozu: Kapaklı küçük bir kavanozun içine kalpli kağıtlara güzel aşk sözcükleri yazıp koyduktan sonra, kavanozun üstünü kendi zevkinize göre süsleyin. Her sabah bir tane okumasını isteyin. Aşkınızın, heyecanını kaybetmemesini sağlayacaktır. Hazır olarak satılan sevgi kavanozlarından bulabilirsiniz, ama sizin yazdığınız sözlerin yerini tutmayacaktır.

Romantik Kupa Bardak: Beyaz renkte iki kupa bardak alıp, boyası çıkmayan istediğiniz renk kalem ile sevgi sözcükleri yazabilirsiniz.

Kalpli Poşet Çaylar:Hazır çay poşetlerini kalp şeklinde dikip, ucundaki ipe, farklı renklerden kalpler keserek yapıştırın. Bu şekilde bir hediye, sevginizi göstermek için güzel bir yol olacaktır.

Aşk Çerçevesi: Kare renkli fon kartonuna kalp görünümünde, eni ve boyu 5 santim olan resimleri koyacak şekilde kareler kesin. Fotoğrafları, tam bu karelerin altına yapıştırın.

Sevgililer Günü İçin Sevgilinize Yapacağınız Sürprizler

Sevgililer günü için evde hazırlayabileceğiniz hediyeler ile birlikte farklı sürprizler de yapabilirsiniz. Hiç beklemediği anda, sabah kahvaltısı veya akşam yemeği, sevgiliniz için güzel bir sürpriz olacaktır. Kendi el emeğinizle yaptığınız hediyeyi vermeden, onda merak duygusu oluşturarak hediyeye doğru yönlendirmeniz de heyecanı artıracaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+