Sevgili İle İlk Buluşmada Ne Konuşulur?

Sevgili olma aşamasına geçmek, zaten tanışma aşaması atlatılmış ve bir hoşlanma meydana gelmiş demektir. Bu aşamada yine dikkat edilmesi gereken bir takım ayrıntılar vardır. Sevgili ile ilk buluşmada; aşırı yakınlaşma çabasına girmek, argo kelimeler kullanmak, mekânda bulunan çalışanlara emir verir şekilde konuşmak henüz ilk buluşmada sevgilinin kafasında soru işaretleri oluşmasını sağlar. Bu sebeple ilk birkaç buluşmada, aşırı yakın davranmamak ve ilişkinin gidişatına göre hareket etmek, yerinde davranış olacaktır. Karşısındaki kadına değer veren erkekler, fiyat olarak küçük ama anlam olarak büyük bir hediye alarak, bu an unutulmaz kılınabilmektedir. Küçük bir biblo, beyaz veya kırmızı tek gül bu tercihlerden biri olabilir. Sevgili ile ilk buluşmadaki konuşmalar ise gündemdeki konular olmalı, fazla özel konular ilişkinin ilerleyen zamanlarına bırakılmalıdır. İlk buluşma yeri olarak değişik bir mekân seçilerek, sürprizlerle dolu bir birliktelik olacağı sinyali verilebilir. Açık havada ve yeşillikler arasında yapılan şık bir kahvaltı, küçük ama leziz bir balıkçı, hatta deniz kenarında yapılan küçük bir piknik, sevgilinizin sizin hakkınızda olumlu düşünceler beslemesini sağlayacaktır.

sevgili ile ilk buluşma 1

Sevgili İle İlk Buluşmada Gündemdeki Konular Konuşulabilir

Sevgilinizin artık az çok zevklerini biliyor veya tahmin ediyorsunuz. İlk buluşmada gündemde olan filmler, konserler, tiyatro veya spor konusunda aynı zevklere sahipseniz, spor konuşulabilir. İlk buluşmada aşktan sevgiden ve ailelerden bahsetmek, her iki tarafında gerilmesini sağlayacaktır.

Sevgili İle İlk Buluşmada Eski Anılar Konuşulabilir

Eski anılar, sevgililerin bir birini daha yakından tanımasını sağlar. Özellikle bu anılar komikse, ilk buluşmanın daha keyifli geçmesi için vesile olacaktır. Fakat bu anıların içinde askerlik anıları varsa, mümkün olduğu kadar kısa anlatmak gerekir. Çünkü erkekler askerlik anılarını saatlerce anlatmakta ve bu da birçok kadının sıkılmasına sebep olmaktadır.

sevgili ile ilk buluşma 2

Sevgili İle İlk Buluşmada Arkadaşlar Konuşulabilir

Muhtemelen, ilerde sevgilinizle tanıştıracağınız arkadaşlarınız ile olan maceralarınız, hem sevgilinizin sizi daha yakından tanımasını sağlayacak, hem hayatınız hakkında fikir sahibi olacaktır. Bu sebeple arkadaşlarınızdan bahsedebilir ve bir yandan da sevgilinizi hayatınıza yavaşça alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+