Salopet Etek Uzun ve Kısa Modelleri

Salopet etekler tarz ve  desen olarak diğerlerinden ayrı bir hava taşır. Çünkü askılı olması ve aynı zamanda tesettür  giyime de  çok iyi yakışması bakımından  modern  bir etek  havasında duruş  gösterir. SALOPET etekler de ayrı bir hava var.  Özellikle  bu sezon   önemli markaların da araya girmesiyle beraber  modern bir etek havası meydana gelmiş durumda. Salopet tarz etek modelinde askılı duruş  en dikkat çeken modadır.  Askılar omuz kısmında bel kısmına kadar iner. Tulum görünümlü bir model havasında olsa da , aslında kendine  uygun bir tarzı ve modeli  var.  Sizde bu  modaya  ayak uydurun ve en güzel salopet modelini kullanın. Kısalık olarak  abiye tarzında, yani uzun etek tarzının üzerinde omuz kısımlarının  bu şekilde olduğu çok özel modelleri görmekte mümkün.

Eğer özel günler için kullanacaksanız uzun salopetleri tercih edin. Bu şekilde  özel bir görünüm meydana gelir. Bu şekilde tercihleriniz de modern salopet tarzını da yakalamış olursunuz.  En güzeli  de ayakkabı seçimleri ve salopet tarzını daha  iyi yakalayacağınız bir şekilde tercihler de  bulunmanız. Bu tarzı en iyi şekilde kullanmak için akşamları kısa etek üzerindeki askı modellerini  tercih edin.  Diyelim ki eteğin  rengi mavi.  Eğer askı şekilleri ayrı renkte olursa hoş hava olmaz.  Ayrı renkte olması her zaman süper bir  hava katar.

 

Salopet etek modellerini sonbahar aylarında da rahatlıkla giyebilirsiniz.  Bu şekilde  daha modern renkler ve kendinize  yakışan  modern etek tarzını  bulursunuz.  Salopet tarzındaki etek modellerini  seçerken  renklerine ve  içerisine  giyeceğiniz elbiselerin renk uyumuna  uygun  bir  biçim de  seçmeniz de  büyük  bir  fayda olur.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+