Romantik Evlenme Teklifleri

Bu aralar mevsimsel nedenlerden dolayı evlenmek, düğün, gelinlik, gelin saçı, gelin buketi, gelin geliniği gibi şeylerle çok uğraşıyorum. Bu sene oldukça çok tanıdığım evlendi seneye bu sayının aynı kalması lazım. Daha çok insan evlensin diye şimdiden önümüzdeki yaz için kendi yatırımımı yapıyorum ve evlenme teklifleri fikirleri ve uygulamaları ile ilgili paylaşımlar yapıyorum. Bazılarını yapmanızı bazılarını ise asla zinhat ve katta yapmamanızı şiddetle öneriyorum. Başlayalım mı?

teklif1

 

Bunu evde yapabilirsiniz dışarda zor olur zaten. Ama ben o kızın içinde durduğu halkayı anlayamadım. Kıza sürpriz ise o halka çok anlamsız yok sürpriz değilse düşündüm hala anlamsız. Yani o gülden halkayı yapmasanız da bence olur.

teklif2

 

Risk yok sonu kesin. Zaten tatildesiniz umuyorum romantik bir tatilde, otel odası sınırlarında yapılacak ne güzel evlilik teklifi budur herhalde.

teklif3

 

Bunu yapmak için uğraşırken harcadığı zamanda Kate sıkılıp, sinir krizi geçirip adamı terk etmediyse olur tabii hoş yani emek verilmiş, ben sevmedim ama emek verilmiş bir evlenme teklifi ama beni sarmadı.

teklif4

 

Çok yaratıcı değil mi? İnanılmaz keyifli bir evlenme teklifi olmuş. Benim en çok beğendiğim tekliflerden birisi oldu kendisi yarışmacı çifte başarılar diyorum.

teklif5

 

Benim için asla mümkün olmayacak bir teklif. Sevdiceğiniz denizi seviyor, kendini deniz kızı sanıyor ve deniz canlıları ile arası iyiyse neden olmasın. Ben o güzelim Phillipper’ı köpek balığ zanneder ortalığı ayaklandırır bir güzel evlenme teklifini mahvederdim. Ama siz bunu yapmayacak sevgilinize böyle bir evlenme teklifi ile güzel bir anı bırakabilirsiniz. Ama etrafta kaydedecek birileri olsun.

 

teklif6

 

Anlamadım ben bunu kız balonda mı? Kız balondaysa yazı neden orada. Kız balonda değilse işin romantizmi nerede? Belki başka bir balondalardır ve o zaman ciddi bir romantizm durumu olur.

teklif7

 

Zor bir evlenme teklifi, uğraşmayın valla, onu oraya kazı sonra kızı yukarı çıkar ohooo ne gerek var buna sarfedeceğiniz efor ile on numara beş yıldız evlenme teklifleri hazırlanır.

teklif8

 

 

Çok sevimli olması gereken her unsura sahip bir evlenme teklifi. Yaratıcı desen on numara, sevimli desen beş yıldız, eğlenceli desen kırmızı kurdela, romantik desen ee zaten yüzük, teklif onca uğraş kesinlikle romantik. Eee daha ne olsun?

teklif10

 

Sevimli! Pazar kahvesini böyle baş ucuna götürseniz olur uyanmamış olması lazım. Bardağın sessizce mis gibi çay ya da kahve ya da ne içiyorsa müstakbel gelin hanım onunla dolu olması ve sizin bir köşeden yavru köpek bakışlarınızla izliyor olmanız lazım. Eğer bunları yaparsanız 10 numara evlenme teklifi olur.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+