Renkli Saçlar ve Manic Panic

Renkli saç olgusunu kafada oturtmak ciddi bir iş. Hem fikir hem de renk olarak oturutmaktan bahsediyorum, bazen fikir otursa bile renk oturmaz ya çünkü ten rengi ve saç rengi gibi kriterler ile durum değişmektedir evet tam olarak bundan bahsediyorum. Ya da hayal gücünüzün sizi yanıltmasından.

manic_panic_renkler

Mesela yeşil saç fikri çok hoşunuza gidebilir, koyu renk kıyafetlerinizle çok göz alıcı olabileceğini düşünebilirsiniz ama bir yaparsınız ıspanaktan az hallice olmanız iyi brokoli gibi olmanız ise facia olmuş olabilir. İşte tüm bu sorularla beraber saç rengini değiştirme arzusunda olan ancak yeter miktarda cesaret bulamayan hatta eser miktarda cesaret sahibi ben ve benim gibiler için süper bir çözüm buldum. Manic Panic yarı kalıcı saç boyası! Evet efendim bu elimde görmüş olduğunuz icat -işportacıya bağladım kusura bakmayın- neyse bu boyalar saçınıza zarar vermiyor hatta şaşırtıcı bir şekilde saçınızı besliyor. Ve isterseniz tabii ki paldır küldür saçınızdan çıkmıyor ama 4-5 yıkama sonunda saç renginiz açılıyor gidiyor bu da sizi gereksiz risk almaktan yani uzun süreli gereksiz risk almaktan kurtarmış oluyor.

Manic Panic yarı kalıcı saç boyalarının uygulanması için belirli bir renk skalası var hangi saçta hangi renkler olur şeklinde. Tabii kömür karası saçlarınıza eflatun rengini uygulayabilirsiniz ama belli olur mu? Manic Panic bu sorumluluğu almıyor ve önerisini yapıyor. Ya da bir ihtimal daha sunuyor. Renkli olmaktan hoşlanıyorsanız bir kereye mahsus saçınızı açtırıp her ay yeni bir saç rengi ile ortamlara akabilirsiniz. Manic Panic inanılmaz bir yaratıcılık ve renk yelpazesi sunuyor. İşte benim seçtiklerim.

2868c93cfa94b07c47c87a6cce6baf5f

Kızıl her zaman favori olacak ama bu kızıl en çok özenilen ama en az elde edilebilen bir renk. Denemekten zarar gelmez diye umuyorum.

manic panic saç boyası

manic panic saç boyası

Bu biraz ilginç geldi bana ama olsun sanki kuaför eli değmiş gibi ya da ben beceriksizim yapamam gibi geldi.

manic panic saç boyası

manic panic saç boyası

Biraz daha ıspanak? Yeşil ne güzel olmuş ne de güzel yakışmış değil mi?

 

manic panic saç boyası

manic panic saç boyası

Okyanus görse kıskanır ama hünerli ellerden çıkması lazım ve bence harika olmuş!

manic panic saç boyası

manic panic saç boyası

Pamuk şeker devri kapanmadı modası da öyle bu model ile saçlarınızı yenmekten nasıl kurtaracaksınız acaba?

Yoruma kapalı.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+