Paramparça 40. Bölümde Neler Olacak?

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın paylaştığı Paramparça adlı dizi, inanılmaz bir hikayeyle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Dizinin konusu doğum sırasında çocukları karışan iki ailenin dramından ibaret olmasına rağmen, bu karışıklığın aileleri sürüklediği bambaşka olaylar dizinin izlenme rekorları kırmasına neden oluyor. Aynı hastanede doğum yapan Dilara ve Gülseren’in bebekleri karışıyor. Cihan ve Dilara’ya Gülseren’in kızı, Gülseren’e de Cihan ve Dilara’nın kızı veriliyor. Yıllar sonra Gülseren’in gerçek kızı olan, Cihan ve Dilara’nın büyüttüğü Cansu’nun trafik kazası geçirmesinden sonra kan testinde Cansu’nun ailenin kızı olamayacağı söylenince çift gerçek kızlarını aramaya başlıyor. Cihan ve Dilara’nın kızları Hazal ise Gülseren tarafından büyütülmektedir.

qw

Cihan Ve Gülseren’in İmkansız Aşkı

Ayrı dünyalara ait olan Cihan ve Gülseren çocukları dolayısı ile tanışır. Ancak ne ayrılmaları ne de birleşmeleri mümkün olmayan bir aşkın pençesine düşerler. Gülseren maddi zorluklarla mücadele ederek, 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan bir kadındır ve görümcesi ile yaşamaktadır. Kızı Hazal’ın Gülseren’in aldığı maaşla asla elde edemeyeceği istekleri ile boğuşurken, bir yandan da yıllar önce kendisini terk eden kocasından boşanmaya uğraşmaktadır. Tam bu sıralarda Cihan’la tanışır. Cihan evli ve iki çocuğu olan bir işadamıdır. Çocukları için mükemmel bir baba, iş hayatında başarılı bir adamdır. Ancak eşiyle uzun yıllardır süren anlaşmazlığı yüzünden mutsuz bir erkektir. Gülseren ve Cihan arasında ilerleyen bölümlerde yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor

40. Bölümde Neler Olacak?

Babasının kendisini nüfusuna almak istediğini duyan Hazal, yalıda yaşamanın hayalini kurmaya başlar. Cansu’ya da bunu anlatarak meydan okur. Dilara ise her yerde Hazal’ın görüntülerinin yer aldığı bilgisayarı aramaktadır. Dilara’nın aradığı bilgisayar, Harun’un elindedir. Özkan ise oğluyla meşguldür. Kızı Cansu’nun söylediklerinden sonra oğlunu bağrına basmaya karar verir. Ozan bilgisayarı Harun’a teslim etmesi karşılığında aldığı parayla, dedesinin kefaletini ödeyerek onu hapisten çıkarır. Maddi sıkıntılarla boğuşan Özkan, yanlış yollara sapmak üzeredir. Dilara ve Cihan ise boşanma davasının sonuçlanması için duruşma salonunda yerlerini almış beklemektedir. Ancak, Dilara her zaman olduğu gibi, yine boş durmayacaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+