Belden Kemerli Etek Modelleri

Kemer Modelleri kullanıldığı kıyafet ve elbise üzerine göre değişik durur. Ancak Ete üzerinde kemer olması her zaman kadınların ilk tercihleri arasında yer alır. Çünkü kemerler eteklerin modeline göre gösterişli ve daha modern görünümlere göre kendini belli eder. Etek üzerinde yer alan kemer modelleri bu sezon oldukça renkli. Ancak eteğin kısalık ve uzunluğuna göre de değişim göstermekte. Kısa etekler de kemer modelleri daha ince oluyor. Kemer modelleri ince olduğu zaman Gömlek tercih edin. Gömleği etek içine katarak o kadar şık bir görünüm kazanırsınız ki, sokak modasında herkes sizi seyreder. Gömlek modellerini eğer eteklerin içine katarak kombin yapmak isterseniz, kemer modellerini kesinlikle ince tercih edin. Eğer kalın kemer üzerine  gömlekler tercih ederseniz bu sefer kötü bir görünüm ortaya çıkar. Etekler diz sınırın da ise bu sefer orta büyüklükte kemerler tercih edilir. Bunun nedeni de eteğin uzun olması ve gösterişli olmasından kaynaklanır. Bu nedenle de sizler de bu tip durumlar da büyük kemer tercih edin. Uzun eteklerin üzerinde her zaman büyük ve kalın kemerler yer almalı . diğer türlü biçimsiz bir görünüm ortaya çıkar .

Önü kemerli etek modellerinde söz konusu kemerlerin eteklerin kısalık ve uzunluğuna bağlı olarak değişim göstermesine bağlıdır. Kombin olarak abiye tarzında uzun olan eteklerin üzerinde her zaman en büyük boy kemer modelleri yer alır. Diz bölgesinde yer alan etek modellerinin üzerinde orta dereceli ve duruma göre üzerinde taçlar olan etek modellerini görürüz. Mini etek ve kısa etek modellerinde gömleklerin de faktörünü düşünürsek ince kemerler her zaman en şık duran modellerdir. Sizde tercihlerinizi bu yönde yaparak, modern bir hava yaratın.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+