Önden Fermuarlı Desenli Etek Modelleri

2015 sezonu etek modeli açısından çok renkli geçti. Hele ki yaz aylarında bayanların süslenmelerine ve şık gözükmelerine yarayan etek modelleri son derece harikaydı. Önden fermuarlı eteklerde bu yazın bir parçası olarak dikkat çekti. Gerçekten de şık ve etek havasını en iyi yansıtan bir model olma bakımından son zamanların en gözde trendini de sağlamış oldu. Sizde Fermuar desenleri çok severseniz eğer hemen bu tasarımları tercih edin. Çünkü bu tarz etek modelleri üzerinde desenlerin yer alması ve desenlerin kendini çok iyi belli etmesinden kaynaklı doğal bir hava söz konusu. Fermuar kısmının haricin de desen farkı olarak süslemelerin yer alması ve eteğin kombin açısından elbiselerle beraber daha dikkat çekecek havasında olması sayesinde harika bir etek modası ortaya çıkıyor. Fermuar kısmı göğüs altından başlayarak bel kısmına kadar gelir. Eğer bu tarz eteğin üzerinde ince Bluzlar ve Tişört tarzı modelleri tercih ederseniz son derece uyumlu bir hava yakalamış olursunuz. Her türlü kombin yapmaya fırsat tanıyan ve sizi olduğunuzdan daha şık gösteren bu tarz etek modelini kesinlikle kullanmanız gerekir. Özel günlerde havanızı atmanızı sağlayacak olan bu trend içerikli etek modasını yakından yaşayarak, her türlü kombin yapma açısından da kendinize avantaj katın.

Önden fermuarlı desenli etekler büyük markaların da katkısıyla beraber zirveye uğrayan bir modayı gözler önüne seriyor. Her açıdan rahat olan, giyme ve kendini belli etme açısından da sizlere son derece iyi bir seçim sunan bu modeli kullanın. Sizler için güzel etek modelleri seçtik. Fiziğinize yatkın olan modeli tercih ederek, gideceğiniz yerlerde kombin rüzgarı estirin.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+