Minyon Bayan Nasıl Giyinmeli?

Minyon bayanlar özellikle fiziklerine en uygun olan tarzı seçmeleri gerekiyor. Eğer sende minyon tipli ve yüz şekliniz çocuksu bir tipe yatkınsa, giyim olarak çok tatlı seçimler yapmanız lazım. Minyon bayan nasıl giyinmeli? Sorusuna verilecek cevaplar belki çoktur . Ama ilk olarak fiziksel anlamda büyük bir yatkınlık lazım. Çocuk reyonundan giyinmeye özellikle dikkat edin. En iyisi de çocuk reyonundan seçtiklerinizi tatlı bir makyaj ve seç modelinizle beraber kendinize yakışan şekilde giymeniz. Minyon tipli kadınların birde kendi fiziklerine en yatkın ölçülerde modeli giymeleri gerekir.  Minyon tiplerinin en uygun ölçüleri seçmeleri için asla kendi ölçülerinden daha büyük seçimler yapmamaları gerekir. Minyon bayana en uygun olan modeller dar kalıplardır. Etek modellerinde ise  biraz daha bol yapılabilir. Kadınların etek seçimleri yırtmaçlı yada belden yüksek modeller olabilir. Bu tarz seçimleri yapan bayanlar kesinlikle Minyon bayanları korur ve çok hoş gözükürler. Ayrıca pantolon olarak dar paça ve kalça kısımlarının da gayet dar kalıplarda olması sayesinde muhteşem bir görüntü ortaya çıkabilir. Gömlek giymek Minyon tipler için çok iyi bir seçim. Çünkü eğer dar ölçüler de gömlek giyerseniz, kesinlikle uzaktan baktığınız zaman çok uyumlu bir görünüm elde edersiniz. Saç kesimi konusunda da kararlı olun. Minyon tipiniz varsa saçlarınızı kesinlikle kısa kestirin.

Saçlarını kısa kestiren minyon bayanlara bakarsanız eğer öyle hoş gözükürler ki, baktığınız zaman mükemmel bir görünüm ortaya çıkar. Makyajınız da her zaman doğal yapın. minyon tipler eğer aşırı ve abartılı makyaj yaparlarsa minyon tipiniz kaybolur ve bu nedenle de göze hoş gelmeyen bir görünüm ortaya çıkar. Bu duruma da çok ama çok dikkat etmeniz gerekir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+