Kızlık Zarı Diktirme Operasyonu Ve Fiyatları

Kızlık zarı, günümüzde halen çok fazla önemsenen ve ailelerin dağılmasına yol açan tabulardan biridir. Genç kızlar, büyük bir sevgi ile bağlandıkları erkek arkadaşları ile bazen yolunu ayırmak durumunda kalabilir. Bazen ise yaşanan talihsiz olaylar neticesinde, genç kızlar bekâretini kaybedebilmektedir. Kızlık zarını kaybeden genç kızlar ise büyük bir psikolojik sorun yaşar. Çünkü ilerde evlenmeye karar veren genç kız, eşinin nasıl bir tepki vereceğini bilemez. Bu sebeple de evlenmekten hatta yeni arkadaşlar edinmeden uzak durur. Oysa günümüzde kızlık zarı dikimi, oldukça kolay operasyonlar ile yapılmaktadır.  Fakat bu operasyon için alanında uzman bir doktor seçilmesi oldukça önemlidir.  Çünkü deneyimsiz doktorlar, hiçbir şekilde garanti veremez. Kızlık zarı dikim fiyatı ise kliniğe ve kızlık zarının hangi teknikle dikileceğine göre değişmektedir. Kişi kombine yapılacak vajina daraltma operasyonu da istenmişse, fiyat artacaktır. Fakat genç kızların çoğu dışarıdan hiç bir destek almadan, çoğu zaman ailelerine dahi bilgi vermeden, bu operasyonu rahatlıkla karşılayabilmektedir.

022

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir?

Kızlık zarı günümüzde iki teknik kullanılarak dikilmektedir. Bunlardan ilki geçici kızlık zarı, diğeri ise kalıcı kızlık zarıdır. Geçici kızlık zarı; genellikle düğünü çok yaklaşan genç kızlar tarafından tercih edilir. Yırtılan kızlık zarının, parçaları birleştirilerek geçici olarak kızlık zarı yapılır. Kalıcı kızlık zarı ise daha kapsamlı bir operasyondur. Operasyonun ne zaman yapılacağı hiç önemli olmaz. Vajina duvarından kesiler atılır ve bu kesiklerden yeni bir kızlık zarı oluşturulur. Bu operasyondan sonra, kişi ne zaman isterse yeni bir ilişki veya evlilik düşünebilir. Ayrıca isteyen hastalar için bu operasyon ile birlikte vajina daraltma operasyonu da yapılabilmektedir.  Yaklaşık 15-20 dakika içinde tamamlanan her iki operasyonda, deneyimli doktorlar tarafından sorunsuz tamamlanabilmektedir.

Kızlık Zarı Dikimi Gizli Kalır mı?

Bu konuda, oldukça hassas davranan klinikler bulunmaktadır. Operasyon hakkında, operasyona giren ekip dışında kimseye bilgi verilmez. Dışarıdan bilgi edinmek isteyenlerin hiçbir bilgi alması mümkün değildir. Görev bilinci ile hareket eden hastasının gelecekte yaşayabileceği sorunlarının farkında olan hiçbir doktor, hastasının bilgilerini dışarı vermeyecektir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+