Kızla İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler

Bir arkadaş tavsiyesi ile veya internet aracılığı ile tanıştığınız genç kız, sizinle buluşmayı kabul etti. Bu bir birinizi daha iyi tanımanız için iyi bir fırsat olacaktır. Bu fırsatı güzel değerlendirerek, hoşlandığınız kişi ile güzel bir beraberlik yaşama imkânınız olur. Fakat özellikle ilk buluşmada olumlu bir izlenim yaratmaya çalışmalı ve karşınızdaki genç kızın sizden uzaklaşmasını engellemelisiniz. Çünkü genç kızlar, hakkında hiçbir şey bilmedikleri erkeklere karşı, dikkatli olacak ve beraber olunan süre içinde her adımını dikkatle takip edecektir. İlk buluşmada; kıza aşırı ısrarcı davranmak, çok konuşmak, saygısız hareket etmek, kızın ilişkiden uzaklaşmasını sağlar. Buluşmak istediğiniz mekân, ona gösterdiğiniz itinayı ilk belli eden ayrıntıdır. Bu sebeple buluşmak için şık bir kafe veya küçük ama seçkin bir restoran seçilebilir.

Kızla Buluşmak İçin Yer Seçimi

İlk buluşmada seçilen yer, fazla kalabalık veya aşırı tenha olmamalıdır. Her iki seçimde, karşı cinsin sizden uzaklaşmasını sağlar. Fazla kalabalık mekânlar, özensiz bir itina yaratacak, aşırı tenha yerler ise ürkmesine sebep olacaktır. İlk buluşma için seçilen yer konuştuklarınızı rahat duyabileceğiniz kadar tenha, kalabalığa karışıp dikkat çekmeyeceğiniz kadar kalabalık olmalıdır. Daha önce yıllardır gittiğiniz bir mekân, hayal kırıklığı yaşamanızı önleyecektir.

Kızla Buluştuktan Sonra İlk Konuşmalar

Bazı insanlar, doğası gereği olmadığı biri gibi davranır ve bunun çevresindeki insanlar tarafından beğenildiğini düşünür. Oysa tamamen kendiniz gibi davranmanız, karşı tarafla daha sıcak bir ilişki kurmanızı sağlar. İlk buluşmada, kız arkadaşınızın yanında aralıksız birileri ile telefon konuşması yapıyor ya da mesajlaşıyorsanız, bu hareket kızın kendini değersiz hissetmesini ve hemen sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

kızla ilk buluşma 2

Kızla Buluştuktan Sonra İlk Hareketler

İlk buluşmalarda aşırı ısrarcı davranmak ve fazla el kol hareketi yapmak, kız arkadaşınızın sizden uzaklaşmasını sağlar. Sakin davranışlar sergileyip, karşı cins ile fikir alışverişi yaparak konuşmak, ikinci buluşma için referans olacaktır. Karşınızdaki kıza gözlerinizi ayırmadan bakmanız, bir an önce onu yatağa atma planı yaptığınızı düşündürür. Onu dinlediğinizi, ondan hoşlandığınızı belli edecek şekilde gözlerine bakmalı ve lafını kesmeden dinlemelisiniz.

1 Yorum on Kızla İlk Buluşmada Yapılması Gerekenler

  1. doğru web
    Ekim 13, 2016 at 6:35 am (4 sene ago)

    Uzun süredir aradığım içerikdi çok teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+