Kızgın Kumlardan Buz Gibi Sulara İlginç Yüzme Havuzları

Ben istiyor sıcak kumlardan serin sulara atlamak ama tatil yok! İş güç evde pinekleme ama tatil yok. Geçen 30 euro’ya belgrad bileti buldum üşendim birazda değil bayağı üşendim. Ama güzelim canım havuzları araştırmaya üşenmedim.

En İlginç Yüzme Havuzları

1

Hayatta giremem ben böyle havuzlara. Benim yükseklik korkum var arkadaş böyle şeyler bana göre değil. Ama insanlar nasıl evlerde oturuyorlar balkona çıkıp hava almaya çıkmıyorlar havuza girmeye çıkıyorlar.

2

Asla katta zinhar girmeyeceğim bir havuz daha. Pek güzel pek serin ama benim için gerçekten imkansız ve biraz küçük. Yani bir miktar buraya da küçük bir havuz mu yapsak mantığı ile çıkmış.

3

Valla bunu kıskandım işte. Orada millet şehrin sıcağında bayılsın. İnsanlar plajda kum için serinlemeye çalışsın sen bilmem kaç kat yüksekte havuz keyfi maşallah yani.

4

Umarımbu konsepttir ve birine ait değildir. Ya da otel filandır. Şahsa aitse şu an çatlayabilirim. Değilse biraz daha sakin kalabilirim. Ama ne eser o havuzbaşı öf beee.

6

Zaten yükseklik korkum var neden hepsi böyle anlayamadım. Yani havuzu yer küreden uzaklaştırmak neden yani. Ama deniz yerine havuz tercih edenler için all in one seçenek resmen. Havuz keyfi ve deniz manzarası ya da okyanus bilemiyorum.

7

Maalesef böyle çiftler var, böyle adamlar var hadi ben seni dünyanın en güzel tatil yerine getirdim 2 elma soyda yiyelim diyen. Şaka bir yana bir üstteki konseptle aynı demek ki moda.
8
İnanasım gelmiyor bu ne rahatlık arkadaş! Fikir güzel bir şirketin üst katı olsa çalışanlar molada serinlese filan harika olmaz mı? Bence olur. Ama ben korkarım işte, bir gün korkumu yenersem de şehir manzarasında yüzmeyi kesinlikle tercih ederim. Şu havuzlardan en zor olanı gökdelen manzaralı olan bu güzellik bence.

12
Sanki biraz ürkütücü değil mi? sanki 3 dk önce jaws akşam yemeği partisi vermiş ya da hannibal ziyafet öncesi hazırlığını yapmış gibi. Ürperdim sevmedim.

Ayrıca size akrostiş yazdım. Her fotoğrafın ilk harfini birleştirince havuzlarla ilgili harika fikrimi öğrenebileceksiniz. Görüşürüz!

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+