Kilolu Kadınların Mayo Ve Bikini Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tatil sezonunun açılması ile tatil hazırlığı yapan kadınların, en büyük problemi, vücut şekline göre mayo ve bikini seçimidir. Her kadın manken ölçülerine sahip olamaz. Özellikle çocuk sahibi olan ve vücut ölçüleri bir hayli değişen kadınlar, tatil giysilerini çok dikkatli seçmelidir. Mayo veya bikini, vücutta bulunan fazlalıkları anında göz önüne seren giysilerdir. Tatil alışverişi yaparken, bölgesel fazlalıkları olan kadınların dikkat etmesi gereken birkaç ayrıntı bulunur. Vücutta fazla yağlanma olan bölgeler dikkate alınarak, seçilen mayo ve bikinilerin içinde kadınların, birkaç beden ince görünme olanağı bulunmaktadır. Kilolu kadınların koyu renk ve desensiz mayo ve bikini seçmesi, desenli mayo ve bikini isteyenlerin ise küçük desenli mayo ve bikini seçmesi, birkaç beden ince görünmek için gereklidir.

kilolu-kadım-mayo-seçimi

 

Kilolu Kadınların Mayo Ve Mayokini Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Mayo veya mayokini seçilirken; vücudun hangi bölgesinde yağlanma olduğu dikkate alınır. Vücudunun üst bölgesinde, yani kollarda ve göğüs bölgesinde yağlanma olan kadınların, tercih etmesi gereken mayolar, yüzücü mayoları tarzında olmalıdır. Yüzücülerin kullandığı mayolar, vücudun üst bölgesini bir korse gibi saran, sert kumaşlardan üretilir. Bu mayolar ile göğüsler anında toparlanacak ve tatilde rahat hareket etme imkânı oluşacaktır. Kollardaki fazlalık ise kalın askılar sayesinde kolayca kapatılabilir. Son yıllarda kadınların sık kullandığı mayokiniler ise bel bölgesindeki fazla yağlanmayı, şeritleri ile bölerek kapatır. Mayonun alt ve üst parçalarını tek bir kalın şerit veya birkaç ince şerit ile bölen mayokiniler, bu sayede beli daha ince gösterecektir.

kilolu-kadım-mayo-seçimi-2kilolu-kadım-mayo-seçimi-3

Kilolu Kadınların Bikini Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kilolu kadınlar bikini seçerken, yağlanmanın fazla olduğu bölgelere, kalın şeritler yerleştirilen bikinileri tercih etmelidir. Basenlerinde fazlalık olan kadınlar; basen bölgesinde oyuntunun az olduğu ve basenleri toparlayıp kapatan bikini altlarını tercih ederek basenlerin dikkat çekmesini önleyebilir. Göğüs bölgesinde fazlalık olan kadınlar ise göğsü ikiye bölerek, bir yanılmaca yaratan bikini üstlerini tercih edebilir. Bu şekilde kullanılan bikiniler, beden ölçülerini daha ince gösterecek ve fazlalık olan bölgelerin dikkat çekmesini önleyecektir.

kilolu-kadım-mayo-seçimi-4

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+