Karşınızdaki Kişinin Size Âşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Aşk her yaştaki insanın; başını döndüren, aklını başından alan bir duygudur. Filmlerde bazen yaşlı insanların bir birine olan tutkusunu izler ve ‘’böyle ölümsüz aşklar hala kaldı mı’’ diye içimizden geçiririz. Oysa kızlar için ilk gençlik yıllarının en büyük hayalidir beyaz atlı prens. Günümüzde günlük ilişkiler her ne kadar yoğun yaşansa da insanların çoğu, bir gün asla vazgeçemeyeceği bir aşkın karşılarına çıkacağı hayali ile yaşamaktadır. Karşı cinse ilginin başladığı ilk günlerde, hissedilen duygunun, aşk olup olmadığı henüz kesin değildir. Kendi hislerinizi tartmak ve gözünüzü ayıramadığınız karşı tarafın hislerini anlamak için birkaç ipucu bulabilirsiniz.

aşık olan kişi

 

En Kalabalık Ortamlarda Bile İlgi Duyulan Kişiyi Hemen Fark Etmek

aşık olan kişi-1Karşılıklı bir hoşlanma söz konusu olduğunda, her iki tarafta en kalabalık ortamlarda, hemen bir birini fark edecek ve istemsizce mıknatıs gibi bir birini çekecektir. Bu aşkın ilk belirtisidir. Hatta yaşanılacak güzel günler olduğuna işarettir.

Göz Temasında Gözlerde Parlama Ve Göz Bebeklerinde Büyüme

İlgi duyulan kişiye bakarken, göz bebeklerinin büyüdüğü bilimsel olarak ispatlanmıştır. Bir birine ilgi duyan her iki tarafta, bakışırken kendinden geçer ve istemsiz olarak bir birine gözleri ile sinyal gönderir. Bu tür manalı bakışmalar, gözlerinde kayboluyorum anlamı taşımaktadır.

aşık olan kişi-2

 

İstemsizce Hoşlanılan Kişiyi Göz Ucuyla Takip Etmek

Aslında ne kadar ‘’ben senden hoşlanmıyorum’’ sinyali gönderilmeye çalışılsa da istemeden karşı cinsi göz ucuyla takip etmek ben senden hoşlanıyorum mesajıdır. Karşı cinsin sizi takip etmesi ise size benim için senden başka kimse yok anlamı verecektir.

aşık olan kişi-4

Konuşurken Seste Titreme Ve Yüzde Kızarma

Hoşlanılan kişiye yaklaşınca; kalp atışları hızlanır ve yüz ifadesi değişir. Hislerini karşı tarafa belli etmek istemeyen insanlarda, vücut ritmindeki bu değişim tavan yapacaktır. Kendi duygularından emin olamayanlar veya karşı cinsin hislerinden emin olamayanlar için karşılıklı sohbet sırasında yaşanan heyecan durumu, tamamen belirleyici olur. Nasıl yaşanırsa yaşansın, aşk her yaşta güzeldir. İnsanın vücut enerjisini yükseltir, kendine bakmasını sağlar ve en önemlisi hayattan zevk almak için bir sebep yaratır.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+