Kadınlardan Erkeklere Tavsiyeler

Bir bayanın hızını artırmak, kullandığınız arabada gaz pedalına ayağınızı basarak arabanın hızını artırmaya hiç benzemez. Hatta tamamen zıttır. Bu heyecana karmaşık bir yolculuk sizi bekliyor olacak, düzgün yöntemlerle yakınlaşılması gereken hassas bir bilmecedir. İyi haber, bunun için iki ortak unsur vardır:
 
1-Onun teni en büyük organı
 
2-Onun beyni en büyük erojen bölgesi
 
Bilimsel olarak olaya yaklaştığımız zaman tende ki sinir uçları uyarılması ile mesajlar sinirler ile beyne iletiliyor. Sizin bu olay sırasında yapmanız gereken şey, mesajların beyne sağlıklı bir şekilde iletilmesini sağlamak. Eğer dokunmak için can atığınız bölgelere direk olarak ulaşmak isterseniz bu isteğinizin önüne bir çok engel çıkacaktır ve mesaj beyne doğru iletilmeyecektir.
 
Tabi ki normal olarak onun da dokunulduğunda hassas olduğu ve beyne mesajı doğru olarak ileten bölgeleri var. Ensesi, sırtını ve kulaklarını bu güne kadar mutlaka duymuşsunuzdur. Bu bölgeler tüm kadınlar için kanıtlanmış olan ortak bölgeler denebilir. Fakat sayın baylar unutmayın ki her kadın farklıdır. Onun vücuduna dokunduğunuzda verdiği tepkileri takip ederek bu bölgeleri belirleyebilirsiniz.

kadınlardan tavsiyeler 1

Sizinle bir yere çıktığında onun bilmeyerek nerelerine dokunduğunu inceleyin. Bu dokunduğu bölgeler sizin de dokunmanız gereken hassas noktalar olabilir. Şimdi biraz da taktik verme zamanı. Bir kadınının hızını istediğiniz düzeye çıkarmanın taktikleri.
 
1.Kolunun ön tarafına dokunarak işe başlayabilirsiniz. Bu oldukça kolay ve basit bir giriş olacaktır. Gözlerinin içine bakarak konuşmaya devam edin ve onda gerçekleşen reaksiyonları inceleyin eğer kolunu geri çekerse durun. Fakat iyice eğilerek sizin gözlerinize bakıyorsa işler yolunda demektir. Buradan devam edebiliriz.
 
2.Baldırına dokunmaya çalışın tabi bu ilk başlarda fazla hoş karşılanmaz, bu yüzden kendi baldırınıza dokunarak işe başlarsınız ve ilerledikçe sanki kazara olmuş gibi bir hareket sırasında onun baldırına birkaç kere dokunup elinizi çekebilirsiniz. İşe kaza süsü vermek önemli. Ayrıca bu hareketler sırasında ondaki reaksiyonları da gözlemlemeye devam etmeniz gerekmektedir. Eğer sizin onun baldırına dokunmanız için iyice bir yere sabitlediyse bir şeyler ısınıyor demektir. Yola devam edelim.
 
3.Elini tutun evet yanlış okumadınız elini tutmanız gerekmektedir. Eller mesajı direk beyne ilettiği için çok önemlidir.
 
4.Bel ve omuzları arasında kalan bölgeye dokunun. Evet zamanla dokunmak istediğiniz bölgelere yaklaşıyorsunuz fakat unutmayın baylar hala o bayanın güvenli bölgesindesiniz. Eğer siz onun bu bölgelerine dokunurken kendini geri çekiyorsa “ Yavaş ol! Ağırdan gel “ demek oluyor ama size iyice yaslanıyorsa ve dokunmanız için size kolaylıklar sağlıyorsa işler süper bir şekilde yolunda ilerliyor demektir.
 
5.Onu yavaşça yüzünden öpün. Yüzü hassas olduğu için duyguları yeterince iyi bir şekilde ileteceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca yeterli kadar yavaş bir şekilde yapılırsa, yanağa öpücük oldukça fazla bir seksilik taşıyabilir. Daha sonra dudaklarına ve kulağına doğru yönelebilirsiniz. Eğer hala devam ediyorsa sizden beklentileri var demektir. Şuan oldukça fazla kritik bir yerdeyiz.
 
6.Boynundan öpün ve ona güven verir ve oldukça seksi olarak algılanabilir. Artık kulağına yaklaşabilirsiniz. Burada eğer istiyorsa size karşılık verebilir dikkatli olun şaşırabilirsiniz.
 
7.Dudaklarından öpün. Eğer birbirinize yeterince yaklaştıysanız onun dudaklarına da yaklaşabilirsiniz. İsterseniz kısa bir öpücük verebilirsiniz yada ona uzun ve tutkulu bir öpücük verebilirsiniz.
 
8.Kulağını öpün. Dudaklardan sonra kulağını öpmeniz onun sizi istemesini sağlayacaktır. Eğer onu çılgına çevirebilirseniz ( iniltiler, nidalar, beni öp gibi tepkiler… ) gerisi sizindir artık.
 
Beyler sakın unutmayın bu 8 madde sadece birkaç tavsiye. Her kadın farklıdır onu tartın, ölçün, dinleyin ve kendi yolunuzu çizin.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+