Kadınlara Göre En Çekici Erkek Parfümü Hangisi?

Karşı cinsi etkilemek için en önemli silahlardan biri de parfümdür. Çapkın erkeklerin kullandığı dünyaca ünlü parfümler; her ortamda dikkat çekmelerini ve yanından geçtikleri her kadında olumlu izlenim bırakmalarını sağlar. Bazı erkek parfümleri ise kadınlar tarafından daha çok beğenilir. Bu parfümlerden bazılarını, sizler için derledik. Fiyat olarak pahalı gelebilen bu parfümlerin, kullanım miktarı diğer parfümlere göre daha azdır ve kalıcılıkları bütün gün devam eder. Hangi parfümün size göre olduğuna ise bir kez tester denemesinden sonra karar vermekte fayda vardır, zira her parfüm her tende aynı etkiyi yaratmayabilir.
en çekici parfüm hangisi

 

Carolina Herrera 212 Sexy Man

Kadınların beğendiği parfümler arasında, ilk sırada yer alan Carolina Herrera 212 Sexy Man, şehvetli kokuları seven erkekler tarafından tercih edilir. Parfümün içeriğinde mandalina, bergamot, kakule ve biber yoğun olarak kullanılmıştır. İçeriğinde hafiften kendini hissettiren; vanilya ve misk, yoğun kokuları daha hafif hale getirmektedir. Özel kokular arasında yer alan Carolina Herrera 212 Sexy Man, piyasada 229 TL den satılır. Bazı indirimli firmalardan 165 TL’ye edinmek mümkündür. Fiyat olarak pahalı olan ama verilen her kuruşa değen bu parfüm, kadınların en beğendiği kokular arasında yerini almıştır.

 

Kenzo Leaupar İndigo Homme EDT Erkek Parfüm

Yoğun baharatlı kokular arasında, en çok tercih edilen Kenzo Leaupar İndigo, sakin yaşam tarzından hoşlanan erkeklerin kullandığı bir üründür. İçinde yoğun hissedilen; turunçgiller ve zencefil, parfümün unutulmaz bir etki bırakmasını sağlar. Piyasa değeri 215 TL olan ürün, 164 TL ye bazı indirimli firmalardan edinilebilir. Pahalı ürünler arasında yer alan bu koku, verilen her kuruşu hak edecek kadar, karşı cinste olumlu bir etki bırakmaktadır.

 

Issey Miyake İntense Men EDT Erkek Parfüm

Karizmatik ve etkileyici bir parfüm arayan beylerin tercihi olan Issey Miyake İntense, içeriğindeki yoğun mandalina ve bergamot kokusu ile dikkat çeker. Piyasa değeri 210 TL olan parfüm, bazı indirimli sitelerden 189,99 TL ye alınabilmektedir. İlk etapta pahalı bir parfüm gibi görünen ürün, gün içinde bir kez kullanılarak, akşama kadar aynı etkiyi devam ettirecektir.

 

Giorgio Armani Code Ultimate EDT Erkek Parfüm

Duygusal erkeklerin, daha çok tercih ettiği, Giorgio Armani Code Ultimate, kadınlar üzerinde anında etki bırakan parfümler arasındadır. Genellikle lüksü ve ihtişamı çağrıştırır. 183 TL fiyatı ile biraz pahalı olan bu parfümden, dışarı çıkarken bir kez sıkmanız yeterli olacaktır. Etkisi uzun süre devam eden ve parasını sonuna kadar hak eden parfümler arasında, ilk sıralarda yerini alan bir üründür.

çekici parfüm

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+