Kadınlar Neden Çirkin Erkek Sever?

Geçmişten günümüze, yaşanan uzun beraberliklerde, hatta evliliklerde, genellikle güzel ve alımlı kadınlar çirkin erkekleri tercih eder. Oysa geleceği olmayan ve sadece güzel vakit geçirmek için seçilen beraberliklerde; en yakışıklı, en popüler ve en dikkat çekici erkekler, kızların ilgisini çekmektedir. Bu durum kadınların, yakışıklı erkeklere güvenmediğini gösterir. Kadınlar arasında yaygın düşünce tarzı; erkekler zaten çapkın ve sorumsuzdur. Özellikle kızların yoğun ilgi gösterdiği erkeklerin, bir kıza bağlanması oldukça güç olur. Rahatlıkla birçok kızın ilgisini üzerine toplayan erkekler, bu ilgiyi bırakıp birine bağlanamaz. Bağlansa da zaten kadın; ev, iş, çocuk telaşı ile uğraşırken birde, yakışıklı kocasını takip etmesi gerekecektir. Bu sebeple kadınlar, eş seçecekleri zaman, güvenli bir liman arar.

qqq

Uzun Süre Devam Eden İlişkilerde Kadınlar Görüntüden Çok Karakter İle İlgilenir

Yakışıklı bir erkek, hem nazlı hem şımarık olur. Oysa kadınların gerçek ilişkiden beklentisi, huzurdur. Özellikle evlilik gibi ciddi konularda, erkeğin yakışıklılığı son plana itilir. İlk bakılan ise karakterdir.  Her kadın koca olabilecek erkeğin; sıcakkanlı ve düşünceli olmasını, çevresine karşı saygılı olmasını, kendisinin ve dünyaya gelecek çocukların sorumluluğunu alabilecek olmasını bekler. Kısaca karakter, ciddi bir beraberlik için ilk tercih olacaktır.

Yakışıklı Erkeklerin Birçok Talibi Çıkar

Yakışıklı ve tüm dikkatleri üstüne çeken erkeklere, çevresinden, onlarca âşık kız çıkacaktır. Tabi yakışıklı erkekler için birine bağlanmak ve özellikle evlenmek oldukça zor olur. Çünkü sık değiştirilen partnerler; hem eğlencelidir hem vazgeçilmez. Yakışıklı erkekler için hayat uzun süre çok çeşitli ve hızlı akar. Bu sebeple kadınlar, elde tutma sebebi ile çirkin erkeklere yönelir. Çünkü çirkin erkekler, hem daha fedakâr, hem daha aile babası olabilmektedir. Çocuk sahibi olan kadının, sürekli kocasının yaptıklarını araştırması gerekmez.

Kadınlar Çirkin Erkeğin Paralısını Sever

Bazı kadınlar, erkeğin görüntüsünden çok cebi ile ilgilenir. Dış görüntüsü ve yaşı ne olursa olsun, maddi imkânları geniş erkekler, onların ilk tercihidir. Parayı düşünen bir kadın için erkeğin çirkin olması asla önemli olmaz. Bu tür beraberlikler de uzun soluklu olmamaktadır.

 

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+