Kadınlar İçin En Çekici Erkek Tipi Ne?

Kadın erkek ilişkileri, kişiye göre oldukça farklılık gösterir. Her kadının, karşısındaki erkekte aradığı belli kıstaslar olmasına rağmen, çoğu zaman yanındaki erkek bu kıstasların çok dışında olabilmektedir. Bazı tesadüfler veya anlık tercihler, kadın erkek ilişkilerinde belirleyici olabilir. Uzun süre devam eden ilişkilerde, kadınların asıl aradığı dingin bir hayattır. Uçarı görünen ve hızlı yaşayan erkek tipleri, kadınlar tarafından beğenilse de, kısa ilişkiler için tercih edilir. Her kadının erkeklerde aradığı özellikler değişiklik gösterir. Bazı kadınlar, uzun boylu ve yakışıklı erkekleri beğenirken, bazı kadınlar ise karakter özelliklerine ve hayat başarısına dikkat etmektedir. Fakat gelecek planı yapılan ilişkilerde, bazı olmazsa olmaz özellikler karşıdaki erkekte mutlaka aranır.

 

çekici erkek tipi

Kadınların Çekici Bulduğu Erkekler Hangi Özellikleri Taşımalıdır?

 

1- Kadınlar Komik Erkek Sever

Çirkin veya çok kısa boylu olması hiç fark etmez,  komik erkekler kadınlara çekici gelmektedir. Beraber güzel vakit geçirmek için tercih edilen komik erkek tipi, uzun süren ilişkilerde başarısız olacaktır. Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk, Okan Bayülgen gibi komik erkekler, kısa ilişkilerde, genellikle hiç yalnız kalmaz.

 

2- Kadınlar Özgüveni Yüksek Erkek Sever

Her kadının hayali; dik yürüyen, konuştuğu dinlenen kendisi ile barışık bir erkek ile gelecek planları yapmaktır. Bir erkeğin özgüvene sahip olması için çok parası veya güçlü bir kariyeri olması gerekmez. Özgüven bir karakter meselesidir, iş ve para gibi dış etkiler sadece besleyip kuvvetlendirir. Çevresindeki insanların kolayca etkisinde kalan ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan erkekler, hiçbir kadın tarafından çekici bulunmaz.

 

3- Kadınlar Temiz Ve Bakımlı Erkek Sever

Erkeklerin, günlük giyiminde bakımlı olması ve temiz görünmesi kadınlar için önemli bir özelliktir. Ter kokan ve giyim kuşamına dikkat etmeyen erkekler, kadınlar tarafından tercih edilmez.

 

4 – Kadınlar Kariyer Planları Yapan Başarılı Erkeklerden Hoşlanır

Yukarda sayılan tüm özelliklerin yanında, kadınlar yanında kendilerini güvende hissedebilecekleri maddi durumu iyi ve kariyeri düzgün erkeklerden hoşlanır. Kısa süren ilişkilerde, eğlence arayan kadınlar, uzun ilişkilerde geleceğini güvence altına almak isteyecektir.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *






This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+