Kadınlar Erkeklerin Neresinden Hoşlanır?

Her kadının zevkleri ve ilgi alanları birbirinden farklıdır. Karşı cins ile kurulan diyalogda; bazı kadınlar için esmer ve uzun boylu erkekler yakışıklı iken bazı kadınlar için sarışın ve renkli gözlü erkekler daha seksidir. Hani dost başa düşman ayağa bakar derler ya bazı kadınlar ise temiz ve zevkli ayakkabı seçen erkekleri daha çekici bulur. Fakat birçok kadının derin bakan ve baktıkça kendini kaybettiği anlamlı bakışlara hayır diyemeyeceği bir gerçektir. O bakışlar; hiç söylenmeden aşkı anlatır, o bakışlar hiç söylenmeden birlikte geçirilebilecek kocaman bir hayatın ilk işaretlerini verir. Uzmanların bu konudaki görüşü, kadınların babasından izler bulabileceği karakter ve görünüşteki erkekleri daha çekici bulduğudur.

Kadınlar Erkeklerin Gözlerinden Hoşlanır

Göz bebekleri, hoşlanılan karşı cinsin karşısında, istemsiz olarak parlaklaşır ve büyür. Bilimsel olarak kanıtlanmış bu durum, karşı cinse gönderilen ilk aşk sinyalidir. Bu sebeple kadınlar, erkeklerin ilk olarak aşk dolu bakan gözlerinden hoşlanır. Düzgün bir diksiyon ile birleşen uzun ve derin bakışlar, kadınlar için hipnotize etkisi yaratacaktır.

kadınlar erkeklerin nesini sever 2

Kadınlar Erkeklerin Boyundan Ve Kaslarından Hoşlanır

Bazı kadınlar için uzun boylu erkekler takıntı haline gelmiştir. Genellikle kısa boylu kadınların tercih ettiği uzun boylu erkekler, beraberinde giyimde sadelik ve zevkle birleştiğinde birçok kadının hayır diyemeyeceği bir hale gelir. Yine kaslı bir vücut, kadınların hayır diyememesine sebep olur.

Kadınlar Erkeklerin Ten Renginden Hoşlanır

Sarışın veya esmer olmak, kadınlar için bazen belirleyici olabilmektedir. Hatta zenci derecesinde esmer erkeklere ilgi duyan kadınların sayısı hiçte az değildir. Ünlü film yıldızlarına duyulan hayranlık kadınların, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu’na benzeyen erkekler aramasına sebep olmuştur.

kadınlar erkeklerin nesini sever

Kadınlar Erkeklerin Saçlarından Hoşlanır

Son yıllarda moda olan dazlak saç, bazı kadınlar için ilgi çekici bulunmaktadır. Saçları erkenden dökülen erkeklerin de işine gelen bu durum, kadınların ilgi odağı olabilmek için büyük bir şans yaratacaktır. Bazı kadınlar ise gür saçlı erkekleri daha seksi bulur. Gür saçlara sahip erkeklerin ise saç şekli ile kendine bir imaj yaratması kadınlar tarafından daha çabuk fark edilmesini sağlayacaktır.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+