İlk Buluşmada Erkekle Ne Konuşulur?

İlk buluşmalar, ilk izlenim açısından çok önemlidir. Bu buluşmada konuşulan konular kadar, her haliniz her tavrınız karşı tarafı etkilemeli ve heyecan uyandırmalıdır. Maalesef ilk buluşmadaki yanlış tavırlar sebebi ile başlayabilecek beraberlikler sonlanabilmektedir. Bazen gerçekten uyumsuz olan çiftler, bazen de heyecan sebebi ile yanlış konuşan veya yanlış tavırlar sergileyen taraflar, ilişki için ikinci bir şans vermez. Özellikle erkekler, ilk buluşmada aşırı soru soran, sürekli espri yapan, çok konuşan ve sürekli kendinden bahseden kadınlardan hoşlanmayacaktır. Bu sebeple dikkatli konuşmak, karşı tarafı dinlemek ve el kol hareketi yapmamak, karşı tarafta olumlu bir izlenim bırakmak için gereklidir. Her insanın gelecek ile ilgili beklentileri olur. Önemli olan bunları doğru şekilde ve zamana yayarak öğrenebilmektir.

İlk Buluşmada Erkekle Mesafeli Konuşmak Gerekir

Uzaktan beğendiğiniz veya internetten mesajlaştığınız bir erkekle, ilk buluşmanız. Henüz ilk buluşmada çok yakınlaşmak, hoşlandığını aşırı belli etmek, karşıdaki erkekte ciddi bir ilişkiden çok farklı bir beklenti oluşmasını sağlayacaktır. Birde özensiz ve fazla dekolte bir giysi ile buluşmaya gidilmişse, ilişkinin geleceği ile ilgili beklenti o anda yok olur. Gerekli zamanlarda ulaşılması güç bir tavır takınmak, kadınların etrafında birçok hayran oluşmasısağlar.

 

ilk buluşma

İlk Buluşmada Erkeğe Sürekli Kendinizi Anlatmayın

Sadece kendinden ve ailesinden bahseden kadınlar, erkeklerin gözünde bencil olarak değerlendirilir. Kısaca kendinizden ve beklentilerinizden bahsetmeli ve karşı tarafın fikirlerini de sormalısınız.

İlk Buluşmada Erkeğe İşi Kariyer Planları Sorulmamalıdır

Açıkçası kadınların çoğu kendine rahat bir gelecek vadeden erkekleri tercih eder. Fakat henüz ilk buluşmada işi ve kariyeri ile ilgili sorular sorarsanız, bu erkeklerin gözünde para canlısı gibi görünmenize yol açacaktır. Merak ettiğiniz bu tür konuları, diğer buluşmalarda yavaşça sormanız, karşı tarafta olumlu bir izlenim bırakır.

İlk Buluşmada Erkeğe Evlilik Sinyali Verilmemelidir

İlk buluşmalar, sadece bir birinizi tanımanız için ilk adımdır. İlişkinin gidişatı zaten sizin ve karşınızdaki erkeğin tavırlarına göre şekillenecektir. Henüz bir birinizi tanımadan, evlilik ile ilgili sorular sormak, karşı tarafın ilişkiden korkmasına yol açar.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+