İlk Buluşmada Asıl Sorulmak İstenenler Ve Sorulanlar

Uzun süre bakıştığınız ve hoşlandığınız bir erkek var. Nihayet artık bir tanışalım diye karar verdiniz. İlk buluşmada her iki taraf ta, ne konuşacağını, hatta nasıl davranacağını kestiremez. Klasik olarak tanışma mevzuları ‘’ nelerden hoşlanırsın, burcun ne, kaç yaşındasın, ailen nereli’’ gibi sorular da artık gençleri sıkar. Asıl merak ettiğiniz mevzular ile konuştuğunuz mevzular, çoğu zaman çok farklıdır. Oysa ilk buluşmada açıkça sorulan birkaç soru, ilişkinin kaderini daha ilk dakikalarda belli edecektir. İlk buluşmada sorulmak istenen ama sorulamayan sorular ise şöyle sıralanabilir.

df

1- Benden önceki ilişkin neden bitti?

Tüm kadınlar, bu soruya verilecek cevabın %100 doğru olmayacağını bilir. Ama bu sorunun doğru cevabı, zaten ilişkinin devamını şekillendirecektir. Hangi kadın, daha önceki sevgilisini aldatan veya onu darp eden bir erkek ile birlikte olmak için çaba gösterir ki. Peki, hangi erkek tüm bunları yaptıysa, açıkça ilk buluşmada dile getirir?

2- Sevdiğin Ve Sevmediğin Yanların Neler?

Sadece ilişkilerde değil, yeni başlayan arkadaşlıklarda da bu soruyu sormak ve doğru cevabı almak, çok kalıcı dostluklar oluşmasını sağlayacaktır. Fakat özellikle yeni başlayan ilişkilerde belki bu soru sorulur ama sorunun doğru cevabı asla alınmaz. Ben aslında çok kabayım, asabiyim ve ara ara küfür ederim diye itiraf eden bir erkek, asla bulamazsınız.

3- Daha Önce Geçirdiğin Cinsel Hastalık Var mı?

Bu soruda, ilk buluşmada sorulması gereken asıl konulardan biridir. İlişkinin geleceğini tek bir cevap ile belli eder. Fakat ilk buluşmada, hiçbir kadın bunu soramayacağı gibi, hiçbir erkekte bu sorunun doğru cevabını asla söylemeyecektir.

4- Ne Kadar Paran Var?

Maddi durum, ilk buluşmadan itibaren birçok kadının merak ettiği konulardan biridir. Çünkü her kadın, erkeğin parası olsun, kendine rahat bir hayat sunsun ister. Fakat ilk buluşmada para ile alakalı sorulan bir soru, ilişkinin gidişatını etkileyecektir. Ancak zamanla öğrenilen parasal konular, belki ileride hayal kırıklıkları yaşanmasına sebep olurken ileride yaşanacak ayrılıkların, baştan yaşanması açısından önemlidir.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+