Feminist Birini Evlenmeye İkna Etmek

Feminizm; kelime anlamı olarak, kadın ve erkeğin eşit haklara sahip olmasıdır. Oysa bizim toplumumuzda, feministler erkek düşmanı olarak tanınır. Ataerkil bir toplumdan geldiğimiz ve hayat sadece erkeklerin egemenliğinde devam ettiği için de feministler kötü ve yanlış olarak tanıtılmaktadır. Feminist birini evlenmeye ikna etmek için ekstradan çaba harcamaya gerek yoktur. Sadece kişinin kendisi gibi olması, karşıdaki kadına kendini olduğu gibi göstermesi önemelidir. Çünkü feminist olarak tanınan kadınların, ileride değişmesi gibi bir şey söz konusu olmaz. Her zaman kendini ve diğer hemcinslerinin haklarını sonuna kadar savunur. Evliliğe ikna etmek için yapılan aldatmacalar ise sadece evliğin kısa süre içinde sonlanmasına sebep olacaktır.

feçç

Feminist Biri Hayatı Müşterek Olarak Görür

Evlenmeyi düşündüğünüz kadın, sizin için her gün yemek hazırlasın, evde oturup sadece çocuk baksın diye bir düşünceniz varsa feminist kadın asla sizinle evlenmek istemeyecektir. Fakat ‘’bence hayat müşterek, sen yemek yap ben masayı toplayayım’’ derseniz, feminist kadın sizin için harika bir aşçı olabilir. Kısaca hayatta ve evde görev paylaşımı feminist kadın için şarttır.

Feminist Birini Asla Yönlendiremezsiniz

Evlendiğiniz kadın; size sorarak hareket etsin, her gittiği yeri size bildirsin diye hayalleriniz varsa feminist kadın sizinle asla evlenmeyecektir. Feministler, erkeğin elinde bulunan hakların tamamını, kendilerinde de görürler. Hatta birkaç gece geç geldiğinizde, karınızı birkaç gece eve geç saatte bekleyebilirsiniz. Muhtemelen sizin yaptığınız hareketin ne kadar can yakıcı olduğunu size aynen gösterecektir.

Feminist Biri Evde Oturup Sadece Çocuk Bakarak Yaşayamaz

Maddi durumunuz ne kadar iyi olursa olsun, feminist kadın asla size muhtaç yaşayamaz. Kendi işi, kendi parası ve kimseye hesap vermeden yaşamak istediği bir hayatı vardır. Fakat feminist kadın çalışkandır. Çalışır, anne olur aynı anda iyi bir ev kadını bile olur. Fakat bunları yapması için ilk olarak huzur bulduğu bir hayatı olması gerekir. Kısaca feminist kadını evlenmeye ikna etmek için ilk olarak ona saygı göstermeyi öğrenmeniz gerekir. Çünkü onlar saygı gördükleri kişiye, müthiş bir saygı gösterirler.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+