Ev Dekorasyon Hataları

Sonbaharın gelmesi ile evlerimizde farklı tasarımlar boy göstermeye başladı. Ev dekorasyonu açısından bilmemiz gereken bir kaç kavram bulunmaktadır. En sık yapılmakta olan dekorasyon hataları ve öneriler:

Organize edilen işler

ev dekorasyon hataları 1

Plan yapmak hayatımızın her alanında bizlere katkı sağlamaktadır. Yeni baştan odanızı düzenleyip ilk olarak krokisini çizip ardından nereye ne koyacağınızı belirlemelisiniz.

Karmaşık stiller

ev dekorasyon hataları 3

Bu sezonda birbiri ile zıt olan modelleri bir arada kullanmak oldukça etkili bir sistem.Bu alanda aşırıya kaçmadan etkili bir dekorasyon modülü oluşturmanız için dekorasyon yapısında donuk görünümlü eşyalardan kaçının.

 

Genellikle pastel tonlamalarına yöneldiğinizde araya mutlaka daha renkli bir yapı oluşturacak etken renklendirmeler kullanın.Böylelikle daha renkli ve güzel bir dekorasyon modülü yakalayacaksınız.

 

Aydınlatma ile ilgili seçim yaparken doğru aydınlatmayı seçmeniz gerekmektedir. Doğru aydınlatmayı kullanmamakta iseniz evinizin odaları her zaman gözü yorar nitelikte kötü görünüme sahip olacaktır. Mesela kitap okumakta olduğunuz köşeleri ufak aydınlatma araç gereci olan spot lambalar ile donatabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+