Eski Sevgiliden Nasıl İntikam Alınır?

Büyük ihtimal intikam denildiği zaman yüzünüzde büyük bir şeytani gülümseme oluyordur. Kimin yüzünde olmaz ki. Öncelikle şu konuda anlaşalım. Burada intikamdan kastımız sevgilinizin arabasına bir kova boya dökmek ya da tekerleri patlatmak değildir. Bunlar daha büyük acı verebilecek yöntemler.

Mükemmel görünün

Tamam, kendinizi kötü hissediyorsunuz depresyonun eşiğindesiniz belki de tam içine girdiniz ve sürekli cipsler ve çikolatalar yemek sizi rahatlatabilir, mutluluk hormonu salgılamanız artabilir. Fakat bunların size tek katkısı geçici bir mutluluk değildir ayrıca size fazladan 5 – 10 kilo da kazandıracak. Bunları yapmayın yapmanız gereken şey; O sizi oldukça güzel göstereceğiniz düşündüğünüz seksi ayakkabıyı alın, mükemmel elbiseler ve oldukça güzel bir makyaj yapın. Anlayacağınız mükemmel görünün. Ayrıca yanınıza o öz güveninizi de almayı unutmayın. Eski sevgilinizin sizi görebileceği bir yere gidin iş yeri olabilir, sürekli takıldığı kafe de olabilir. Eski sevgilinizin elinden neyi kaçırdığını görsün, bir şeylerin farkına varsın.

Flört edin

Sakın “ Madem o benden ayrılıyor o zaman bende gider başka biriyle evlenirim. O zaman da görsün o. “ diyerek dönüşü olmayan bir yola girmeyin. Sırf ondan acı bir intikam almak için eski sevgilinizin küçük kardeşiyle bir ilişkiye başlamak eski sevgilinizi kıskandırmaz aksine ona eğlence olursunuz. Sizi küçük düşürür. Fakat iş yerinde çalıştığı yakışıklı amiri ile birlikte olur ve ona yaklaşırsanız. Bu onu çılgına çevirecektir.

Sakin olun

Tamam aldatıldınız ya da hiç beklemediğiniz bir anda terk edildiniz. Anca tüm o kin ve nefretinizi sakince bir kenara bırakın ve ellerinizi yukarı kaldırın. Ona karşı davranacağınız sakin ve umursamaz tavırlarınız onu çıldırtacaktır.

Sosyal ağları kapatın

Teknoloji hayatımıza girdi gireli zamanla intikam alma çeşitleri de değişti. Artık hesaplaşma aracı olarak internet kullanılıyor. Oldukça pis ve adi haller almaya başladı. Eski eşinin mahrem görüntülerini sanal alemde yaymak da bunlardan birisi. Fakat bunları yapmak büyük pişmanlıklara yol açıyor. Ciddi pişman oluyorsunuz denemeye kalkmayın.

Bu tür hatalar yapmamak için sosyal paylaşım platformlarından uzak durun. Çünkü eski sevgilinizle orada karşılaşabilirsiniz. Sizin canınızı yakacak şeylerle de karşılaşabilirsiniz.

Onu unutun

Ölüme kadar birlikte gidebileceğiniz birisini hayatınızdan çıkarmak zordur, herkes çok üzülür. Ama her boş vaktinizde de onu düşünmek kötü olacaktır. Onu unutmak için elinizden geleni yapın. Burada eski sevgiliyi unutma yollarını anlatım konuyu saptırmayacağım. Demek istediğim şey şu; Onu aklınızdan çıkarın, oda size kötü şeyler yapıp canınızı yakmaya çalışacaktır fakat siz onu artık unutup umursamazsanız. O yaptığı şeylerden sizin etkilenmediğinizi anlayacak ve iyice sinir olacaktır. “

Umursamayın

Eski sevgiliyi umursamamak en iyi intikam yöntemidir. Bir yerde bir şekilde illa ki karşılaşacaksınız. Bu tür durumlarda onu görmezden gelin. Sanki o orda yokmuş gibi davranın ve o o an orada olduğundan şüphe etsin. Direk olarak onun yanında olan biriyle iletişime geçin ama o orda değilmiş gibi yapın bunu. Muhabbet ona sıçramasın. Eğer onunla aynı ortamdaysanız ve sizin bu şekilde davranabileceğiniz birisi yoksa elinize telefonu alın ve sanki birisiyle mesajlaşıyormuş gibi gülümseyin. Zaten onu pişman edecek kadar güzel görünüyorsanız bunun üzerine bir de sizin başka biriyle mesajlaşıyor olmanız ve gayet mutlu görünmeniz onu tamamen çileden çıkaracaktır. Belki bunu belli etmez ama içinde bir şey onu kemirir.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+