Erkeklerin Kadınların Kıyafetlerine Karışması

Kadınlar ve erkekler, birbirinin kıyafetlerine karışmaktan kendilerini alıkoyamazlar. Aslında, iki taraf da belli ölçülerde fikirlerini söylemekte özgürdür ama erkeklerin kadınların kıyafetine karışması ve aşırı müdahaleci tutumu, bazen karşı tarafı bunaltır. Bu davranış, zamanla ilişkide büyük sorunlara yol açacaktır. Erkekler, kadınları korumak adına, kıyafetlerinde farklılık yapmalarını isterler. Daha çok erkeklerin, kadınların giyimi konusunda eleştiri yaptığı düşünülür ama genellikle kadınlar, erkeklerin kıyafetlerini kendi istekleri doğrultuda değiştirmeye çalışır. İki taraf, yumuşak bir şekilde konuşup anlaşırsa, istediklerini yaptırmaları daha kolay olacaktır. Özellikle, kıskanç olan erkekler, durumu iyice abarttıklarında, giyim konusu içinden çıkılmaz bir hal alır. Olay, kıyafete karışmaktan çok, kıskançlık krizine dönüşecektir. Ortak noktada buluşmak, ilişkinin sağlığı açısından önemlidir.

www

Erkekler Kadınların Kıyafetlerine Karışmalı Mı?

Erkekler, beraber oldukları kadınları sahiplenir ve korumak isterler. Bunu yaparken; karşı tarafı sıkmamak ve yormamak gerekir. Kadın, dekolte kıyafetler giymeyi seviyorsa, erkek buna saygı duymalı, eğer bunu yapamıyorsa, birlikteliğe başlamadan önce, karşı tarafın giyimine göre seçim yapmalıdır. Birlikteliğe başlarken, birbirini değiştirmeye çalışmadan ve karşılıklı verilen kararlara saygı duyarak, ilişki güzel yerlere taşınabilir. Erkeklerin kadınların kıyafetine karışmalarının sebebi ise kıskanç olmalarıdır. İlişkide, her konuda aşırı kıskançlık yapmamak gerekir.

Kadınlar Erkeklerin Kıyafetlerine Karışmalarını İsterler Mi?

Erkeklerin kadınların kıyafetine karışması, tartışmaya çok açık bir konudur. Bazı kadınlar, sevdiği erkeğin, onu kıskanmasını ve bunu belli etmesini ister. Erkek kıskanmadığı zaman, sevmediğini düşünen kadın sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Doğru olan ise; kadının, kıyafetiyle yanındaki erkeği rahatsız etmeyecek şekilde seçimler yapmasıdır. Kadın, nerede ne giyilmesi gerektiğini bilmeli ve aynı zamanda kendi zevkini de giyimine yansıtmalıdır. Erkekler, baskıcı bir tarzda değil, yumuşak ve karşı tarafa saygı duyarak, istediğini anlattığı zaman iki tarafın ilişkileri sorunsuz şekilde devam edecektir. Bu konu kadınlar için de geçerlidir. Erkekler de kadınlar da sevdiği insan tarafından beğenilmek isterler. Bunu belli etmeniz, sadece kıyafetlere karışarak olmaz. Sevdiğinizi her hareketinizle karşı tarafa göstermek gerekir. Önemli olan karşılıklı anlayış ve hoşgörülü davranmaktır.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+