Erkekleri Daha Çekici Gösteren Özellikler

Kadınların erkekler ile ilgili birçok beklentisi vardır. Bazı kadınlar yakışıklı erkeklerden hoşlanırken, bazı kadınlar erkeğin parası veya kariyeri ile ilgilenir. Fakat her kadın seksi giyinen, kendine bakan ve karizmatik davranan erkeklere hayır diyemez. Peki, erkeklerin kadınları daha çabuk etkilemek için hangi özellikleri olmalıdır?

çşş

Kendinden Emin Hareketler

Bütün kadınlar, kendinden emin hareket eden ve konuşan erkeklere hayır diyemez. Hatta bazı cesur erkekler, toplumun görüşünü hiçe sayarak küçük iltifatlar etmekten geri durmaz. Böylesine cesur erkekler ise kadınların ilgisini her zaman üstünde toplar.

Mizah Anlayışı Gelişmiş Erkekler

Komik olan ve yaptığı espriler ile girdiği her ortamda olumlu tepkiler alan erkekler, kadınların en sevdiği erkek tipidir. Zaten sizi güldüren erkek, sizinle aynı şeyi düşünüyor demektir. Bu sebepledir ki ülkemizde bulunan birçok komedyen hiçbir zaman yalnız kalmaz.

İş Hayatında Disiplin

Her erkeğin çok yüksek makamlarda olması beklenemez. Bir erkeğin etkileyici olması için çalıştığı işte müdür veya amir olması gerekmez. Hangi işi yaparsa yapsın, erkeğin iş disiplini olması gerekir. Çünkü çalışma hayatındaki planlı hareketler, erkeğin hayata bakış açısını belli edecektir. Buda kadınların ilgisini çekmesi için yeterli olur.

Güzel Koku

Kadınlar temiz ve günlük bakımını düzenli yapan erkeklerden hoşlanır. Bunu yansıtan ilk şey ise güzel bir kokudur. Doğru tercih edilmiş güzel bir parfüm ile birçok kadını etkileme imkânınız bulunur. Fakat bu kokunun, hafif ama kalıcı olması önemlidir. Sizinle bütünleşen güzel bir koku, her ortamda tanıştığınız kadınlara sizi anımsatacaktır.

Etkileyici Bir Konuşma

Kadınlar güzel düzgün konuşan erkeklere bayılır. Etkileyici bir iletişim becerisi ile birçok kadını kendinize hayran bırakmanız mümkündür. Bunun için tabii ki etkileyici bir ses tonuna da ihtiyacınız var. Bu ise sanata olan ilgi sayesinde pekişecektir. Resimle ilgilenerek, müzik bilgisi edinerek, karşınızdaki kadın ile konuşacak çok fazla şeyiniz bulunur.

Romantik Hareketler

Her kadın romantik erkek ister. Düşünceli, kendisine sürprizler yapan ve yeri geldiğinde yanındaki kadını takdir eden erkekler, doğal olarak kadınlar tarafından daha fazla tercih edilir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+