Erkekleri Aşık Etme Yöntemleri

Her ne kadar kısa süreli davranış biçimimiz doğrultusunda kısa sürede erkeklerin gönlünü kazanabilsek de bazen bazı bayanların bu konu ile ilgili ciddi problemleri olabiliyor.

Eğer ki partnerinizin size tekrardan aşık olmasını ve mükemmel bir sevili olmayı istiyorsanız o vakit hazırlamış olduğumuz listeye bir göz atın deriz.

Erkekleri Aşık Etme Yöntemleri

Tatlı yiyin tatlı konuşun

Bu yöntem ile etkilenmeyecek erkek yoktur sanırım. Bir yerden seyhat ederken ona sevdiği tatlıdan porsiyon halinde alın ve sürpriz yapın. Bu durum onun çocuklar gibi sevinmesini sağlayacaktır.

İçecek birşeyler şipariş edin

Onun sevdiği ve sürekli olarak tükettiği bir içeceği sipariş edin. Bu alkollü alkolsüz her çeşit içecek türü olabilir. Bu durum onun sevdiği şeyleri bilip onu düşündüğünüzü göstermektedir.

Çiçek alın

Genelikle erkekler için geçerli olan bir uygulamadır. Lakin bayanlar arafından bir erkeğe çiçek almak her ne kadar çok fazla etki yaratmasa da gül almadan ona lavanta gibi hoş kokulu ve rahatltıcı etki sağlayan çiçekler hediye etmek ona baktıkça sizi anımsamasını sağlamaktadır.

Ne demişler ”el emeği göz nuru”

Küçük sürprizler her zaman sevgili üzerinde etkli bir uygulamadır. Kısa el yazısı notları ve el emeği ile ilk seyahat olculuğunda bavuldan çıkan kazak onu inanılmaz mutlu edecektir.

Erkekleri Aşık Etme Yöntemleri 1

Tutkulu buluşma

Partnerinize haber vermeksizin ayarlanacak bir buluşma ve bu yönde onun sevdiği tüm şeyleri hazırlamak. Partnerinze bir çok mutlu olacağı şeyler sunabilirsiniz. Lakin sevdiği ve sizinle o günü geçirdiği için mutlu olduğu etkinlikler hazırlamanız bu alanda daha çok hoşuna gidecektir. Örnek olarak konsre gitmeniz veya maç bileti alarak tuttuğu takımın maçına gitmeniz gibi.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+