Erkek Kızdan Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Erkek her şeyden önce kızdan hoşlandığını belli etmek için ilgi göstermeye başlar, aramaya başlar, telefon etmeye başlar. Günde 3,5,10 kez arar, mesajlar göndermeye başlar, sürekli buluşma teklifi yapmaya başlar. Bir kez buluşursunuz yetmez, bir kez daha buluşmaya çağırır. Tesadüfler yaratır, karşınıza çıkar, yolunuza çıkar. “Aaa sen de buradan mı geçiyordun, ben de buradan geçiyorum. Hadi birlikte yürüyelim, hadi ben seni evine bırakayım, benim de yolum o tarafta” gibi teklifler eder. Erkek hoşlandığını çabuk belli eder, çok beklemeden söyler. Direk söyler ki bu büyük bir hatadır aslında. O kadar da hemen ikinci gün ben senden hoşlanıyorum demenin bir mantığı yok.

İş evlilik konusuna geldiğinde de durum değişmez aslında. Erkek evleneceği kızı bulduğunda hemen işe koyulur. Ve bir an önce evlenmek ister. Erkekler nasıl kızla evlenmek ister yazımı okursanız bu kızlardan da orada bahsettim. Tabi bazı durumlarda kızlar evlilik konusunda erkeklerden daha da hızlı olabiliyor.

Erkek Kızdan Hoşlandığını Nasıl Belli Eder 1

Dost mu? Yoksa Senden Hoşlanıyor Mu?

Tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlara da yanlış anlama zaman zaman söz konusu olabiliyor. Çok samimi bir arkadaşınızdan hoşlanabilirsiniz. İş arkadaşı, okul arkadaşı, mahalle arkadaşı gibi, onun ilgisini yanlış anlayabilirsiniz. Onun size gösterdiği her ilgiyi sanki sizden hoşlanıyormuş gibi algılayabilirsiniz. Bunun çözümü yoktur aslında. Flört anlamındaki ilgiyle dostluk anlamındaki ilgi bazen birbirine karıştırılabilir. Açıkçası birbirine çok benzer bu ilgiler. Dostken yapılan jestlerle sevgili olmak üzereyken yapılan jestler birbirine çok benzer. Bunu her zaman ayırt etmenin imkanı yoktur şansa kalmış olabilir bazen.

Erkek, arkadaşlarının yanındayken hoşlandığını nasıl belli eder?

Erkekler eğer bir kızdan hoşlanıyor ise bunu çok acemice ortaya koyuyorlar maalesef. En başta bütün bedenleriyle ona karşı dönüyorlar, bakışları doğrudan ilgilendikleri hoşlandıkları kişiye doğru oluyor, aradaki mesafe kapatma adına kıza yaklaşma eğilimi gösteriyorlar. Erkekler kadınların ilgisini çekmek için yaptığı hareketlerden biri de yüksek sesle konuşmaları ve sahip oldukları gücü alanı gösterebilmek adına; yanlarındaki insanlarla şakalaşmaları ama burada fiziksel gücü ortaya koyacak şekilde şakalaşmalarını gösterebiliriz.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+