Erkek Arkadaşınız Sizi Ne Kadar Seviyor?

Yeni başlayan ilişkiler, her zaman heyecan vericidir. Fakat duygusal olarak başlayan ilişki zamanla farklı boyutlara ulaşabilir. Tabi duygusal davranan taraf, genellikle kızlar olur. Kızlar, karşısındaki erkeğin duygularını tartmadan, beraberliği sadece olmasını istediği gibi görebilmektedir. Kendi içinde beslediği sevgi, çoğu zaman karşıdaki erkeğin hatalarını görmesini engeller. Erkek arkadaşınızın sizi ne kadar sevdiğini anlamak için onun her tepkisini ölçmek ve size yaklaşımını değerlendirmek gerekir. Ancak bu değerlendirmeyi yapıp, erkek arkadaşınızın duygularından emin olduğunuzda, ilişkinin devamına karar vermeniz daha doğru olacaktır. Böylece gelecekte yaşanabilecek büyük üzüntülerin ve hayal kırıklıklarının önüne geçilebilir. Aksi durumda duygusal olarak bağlanan ve geleceğe yönelik hayaller kuran kızlar, çok büyük hayal kırıklıkları yaşamaktadır.

z11

Erkek Arkadaşınız Sizinle Gurur Duymalı

Sizinle gurur duyan ve her tanıdığı ile sizi rahatça tanıştıran erkek arkadaşınız, muhtemelen sizi deli gibi seviyordur. Şayet sizinle sadece hoş vakit geçirmek istese, sizi herkesten saklamayı tercih eder. Özellikle aile çevresi, sizin varlığınızı asla bilmez. Sadece birkaç samimi arkadaşı, ilişkinize tanık olur.

Hiçbir Yaptığınıza Tepki Veremiyorsa Sizi Sevdiğindendir

Aşk böyle bir şeydir. Sevilen kişinin asla üzülmesine izin verilmez. Erkek arkadaşınız, en sinirleneceği olaylarda dahi, size kızamıyor ve sadece kendini sakinleştirmeye çalışıyorsa size gerçekten değer veriyor, sizi üzmek istemiyordur. Duyguların ön planda olduğu ilişkilerde, âşık olunan kişi asla incitilmek istenmez.

Etrafındakilere Sizi Övüyorsa Sizi Gerçekten Sevdiğindendir

Çevresindeki insanlara, sizden bahsederken, övgüyle bahsediyorsa hatta siz ondan bahsederken bir kusurunu bulamıyorsanız, aranızdaki ilişki tüm çevrenizi kıskandıracak cinstendir. Böyle değerli ilişkiler, kısa sürede bitmez, uzun yıllar devam eder. Hatta evliliğe kadar varır.

Sevgiliyken Arkadaş Olabiliyorsanız Aranızdaki Sevgi Gerçektir

Uzun süren beraberliklerde, uyum çok fazla önemlidir. Erkek arkadaşınız ile aşk dışında arkadaşlık yapabiliyor, yani sohbet edebiliyorsanız, aranızdaki sevgi kalıcı olacaktır. Birlikte eğlenebiliyor ve güzel vakit geçirebiliyorsanız, bilinmelidir ki bu ilişki uzun yıllar devam eder. Zaten bu kadar uyumlu beraberlikler, genellikle evlilik ile noktalanır.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+