Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Erkeklerin duyguları biraz karışıktır. Bazen çok seviyormuş ve çok beğeniyormuş gibi davranarak, karşısındaki kızın ilgisini çekmeyi başarırlar. Fakat bazen de hiç ilgilenmiyormuş hissi uyandırırlar. Her kızın kafasında soru işaretleri bırakan bu durum, aslında onların bağlanma korkusundan kaynaklanmaktadır. Özellikle 20’li yaşlarında olan erkekler, hayatın değişik partnerler ile daha eğlenceli geçeceğine inanır. Fakat duygularına hâkim olamayan ve karşısındaki kızdan hoşlanan erkeklerin, bazı yerlerde falso vermesi kaçınılmazdır. Sizden hoşlanan erkek, istemeden de olsa size bazı hoşlanma sinyalleri gösterecektir.

65

1- İstemsiz Olarak Göz Göze Gelmeler

Hoşlanan insanlar, fark etmeden göz teması kurar. Bunun sebebi ise gözlerin istemsiz olarak hoşlanılan kişiyi aramasıdır. Siz ona bakmasanız dahi, sürekli gözleri ile sizi takip eden bir erkekle karşı karşıyaysanız, bu karşınızdaki erkeğin sizden hoşlandığı anlamı taşımaktadır.

2- Sizi Gülümseyerek Takip Ediyorsa

Sizden hoşlanan erkek, hayranlıkla sizi takip edecektir. Bu takip sırasında ise hafif bir gülümseme, her yaptığınızı takdir etme kaçınılmaz olacaktır. Kadınların altıncı hissi oldukça kuvvetlidir. Kendilerini, hayranlık ile izleyen erkekleri hemen fark ederler.

3- Sizi Başka Birinin Yanında Gördüğünde Bozuluyorsa

Size henüz duygularını açmayan erkek, sizin yanınızda dost olarak bile başka birini gördüğünde bozulacak ve anlamsız bir şekilde sinirlenecektir. Sizi kıskanır ama bunu asla size belli etmez. Bu sebeple de agresif hareketler sergiler. Karşınızdaki erkeğin anlamsız hareketleri varsa, muhtemelen sizden bazı beklentileri vardır.

4- Sizi Sık Arıyor Veya Mesaj Atıyorsa

Size sık mesaj atıyorsa veya gün içinde defalarca arıyorsa, sizden hoşlanıyor ve bunu henüz kendisi bile bilmiyordur. Ona zaman tanımak ve kendi duygularından, kendisinin emin olmasını beklemek faydalı olur. Zamanla size neden ihtiyaç duyduğunu kendisi çözecektir.

5- Saçma Esprilerinize Bile Gülüyorsa

Sizden hoşlanan erkek, sizin her konuştuğunuz kelimeyi dikkatle dinler. Her yaptığınız espriye güler. Bazen yaptığınız espriler, size dahi saçma gelebilir fakat o bu esprilerde müthiş eğlenecektir. Onun tek amacı sadece sizinle olmaktır. Yaptığınız espriler yerine, sizin yanınızda olmak, onu zaten yeterince eğlendirir.

 

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+