En Güzel Lise Saç Modelleri

Lise yıllarında herkesin hayalidir güzel görünmek. Güzellik saçlardan başlar. En güzel saç modelini yapmak için sanki kızlar yarışırlar. Özellikle 12. sınıfa doğru bu yarış katlanarak artar. Sanki lise bir podyumdur öğrencilerde birer manken. Tabi aslında olay düşünüldüğü gibi değil. Bu şekilde uğraşan her sınıfta 4-5 kız vardır. Diğerleri ise içine kapanık, derslerle uğraşan tiplerdir. İşte bu yazımız o ders çalışan tiplere göre değil. Sizlere lise için en güzel saç modellerinden bahsedeceğim.

En Güzel Lise Saç Örgü Modelleri

Okullarda yapılması gereken model örgü saç modelidir. Okul idaresi tarafından izin verilen bu model ile okulda sorunsuz ve şık bir şekilde dolaşabilirsiniz. Hiç kimse bu modeller için size bir şey söyleyemez. Zaten yönetmelik açık bir şekilde belirtmiş:

 

Madde 12 – Lise ve dengi okullarda 

a. Kız Öğrenciler:

Okul içinde baş açık, saçlar temiz ve düzgün taranmış olup uzun olması halinde örülür veya arkaya toplanarak bağlanır.

En güzel lise örgü modeline karar vermek gerçekten zor. Ben internette en fazla beğenilen modelleri bir araya topladım sizin için. Umarım işinize yarar.

En Güzel Lise Topuz Saç Modelleri

Topuz saçta örgü model gibi okullarda izin verilen bir diğer saç modelidir. Dağınık topuz veya toplu topuz modelinin ikisi de olabilir lise için.Burada dikkat edilmesi gereken şey topuzun çok abartılı olmaması. Yani gelinin bekar kız kardeşi modeli olmamasına dikkat ediniz. Abartılı saç modeli okullarda her zaman size problem yaratacaktır. Özellikle bayan öğretmenler saç konusunda çok takıntılılardır. Aşağıda size lise öğrencisine uygun en güzel topuz saç modellerini bulabilirsiniz. İçinden en güzelini seçmek size kalmış.

En Güzel Lise Kısa Saç Modelleri

Yine bu model de okullarda izin verilen modellerdendir. Tüm okullar bu tarz modellere izin verir. Burada da dikkat etmeniz gereken şey saçınıza boya uygulamamak. Özellikle bazı öğrenciler sarı renk konusunda takıntılılıar. Acayip derecede parlak bir sarı renk okulda başınızı derde sokabilir.Bizden uyarması. En güzel kısa saç modelini seçmek size kalmış.

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+