Duvarlarda Sulu Boya Görünümü

Her duvarı farklı renkler ile boyama ve duvar boyama teknikleri bakımından bazı uygulamar sadece bazı oda dekorasyonu için uygun olarak yapılabilmektedir. Kendi kendinize eğlenerek uygulayabileceğiniz oldukça güzel ve faydalı bir dekorasyon örneğinde bahsetmek sitiyoruz. Sulu boya duvar işlemleri sizlerin ilgisini çekerek eğlenceli bir boyut oluşturacak dekorasyon örneklerindendir. Bu şekilde bir boyamaya geçmeden önce dekorasyon renk kombinleri yazısı size fikir verecektir.

duvarlarda sulu boya görünümü

Bu teknik uygulamayı oluşturmaya başladığınızda deneyimlerinizi fırçalar ve süngerler sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Duvarlarınızda güzel bir atmosfer oluşturmak için uygulayacağınız boyama yöntemini patates baskı uygulaması tekniği ile de gerçekleştirebilirsiniz.duvarlarda sulu boya görünümü 1

Boyanızı sünger üzerine alın ve odanızın dekorasyonuna katkı sağlayarak yoğun şekilde baskılar yapınız. Çocukların özellikle bu alanda yaptığı faaliyetler bazında pipet ile boyama gibi oldukça güzel boyama teknikleri bulunmaktadır.

duvarlarda sulu boya görünümü 2

Farklı br uygulama modülü ise boyamızı fırçaya bulayıp duvara sıçratma tekniğidir. İsteğe bağlı olarak çok sulu uygulanabilen bu uygulama ile duvardan aşağı doğru süzülen su görüntüsü elde etmektesiniz.

Aşağı ve yukarı sünger yardımı ile oluşturacağınız resim tekniğinde hat oluşturur gibi belirgin çizimler ortaya çıkarmalısınız. Farklı bir tarz yaratmak isteyenler ise deniz temalı bir uygulamayı baz alarak oldukça hoş bir çalışma elde edebilirsiniz.

duvarlarda sulu boya görünümü 3

Küçük küçük motifler ile bütünleştireceğiniz bir diğer uygulamada duvarınızı komple kapatmak yerine belirli bir alanda çalışmalar yaparak süslemekten ziyade sanatsal ve son derece modern bir çalışmada bulunmak daha başarılı bir deneme olacaktır. Bu çalışmayı banyonuzda deneyebilirsiniz.

duvarlarda sulu boya görünümü 4

Zevkler ve renkler tartışılmaz bu açıdan sadelik isteyenlere sakin ve sade olacak bir dekorasyon örneği sunmaktayız. Bu alanda suluboya motifine sahip duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Misafir odaları veya yatak odası için kullanılmakta ise sulu boya motiflerine uygun olarak yastık kılıfı ve benzeri aksesuar ürünlerini kullanmanız oldukça faydalıdır.

Sizlere sunduğumuz tavsiyeler yeterli olmamakta ise yinede ben sulu boyadan vazgeçmem diyorsanız sulu boya yapılarak oluşturulan bir resmi evinizde dekorasyon objesi olarak kullanabilirsiniz. Dekorasyon bakımından uyumlu renklerde olursa evinizin mobilyaları ile daha uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+