Dudak Dolgunlaştırıcı Aparat

Kadınların güzelliğe olan merakı yüzyıllardır bilinmektedir. Güzel görünmek istemeleri karşı cinsin ilgisini çekmek gibi görünse de hemcinslerinden daha güzel olmak içindir. Daha güzel olmak için kremler, makyaj malzemeleri, üzerinde durmanın bile zor olduğu yüksek topuk ayakkabılar, beli ince göstermek için korseler, estetik ameliyatlar gibi bir sürü yöntem kullanılır. Ancak kadınlara hiçbiri yeterli gelmez ve hep bir yenilik arayışına girer. Son zamanların modası dudak şişirme aparatları, kadınlar arasında en çok konuşulan konulardandır. Kalın ve dolgun dudaklar her kadının hayalidir. Botoks gibi yöntemlerle bu görüntü yakalanabilse de yeni çıkan dudak dolgunlaştırma aparatı bu işi daha da kolaylaştırıyor.

gf

Dudak Dolgunlaştırma Aparatı Nasıl Kullanılıyor?

Kadınlarda daha dolgun ve çekici dudaklar en çok arzu edilen fiziksel özelliklerden birisidir. Yeni çıkan dudak pompaları kadınlara bunu birkaç saniye içinde sağlamaktadır. Bu dudak pompasının işlevi dudak ve ağız alanındaki dokulardan dudaklara vakumlama yoluyla sıvı çekerek dudakları olduğundan daha iri ve dolgun göstermektir. Baş hafifçe geriye yatırılarak pompa ağzı tamamen kapatacak şekilde yerleştirilir. Pompayı orada sabitlenir ve baş ve işaret parmağı yardımı ile ağızlığın her iki tarafı kapatılarak hava geçirmez bir ortam yaratılır. Ağızlığın yüze tam oturduğunun hissedilmesi gereklidir. Dış tüp boşta kalan diğer el yardımı ile yavaşça çekilir. Bunu yaparken aletin dudakları tüpün içine çekmesine müsaade edilmelidir. Bu şekilde 2 saniye bekledikten sonra vakumu serbest bırakın. İlk 15 gün boyunca günde 5 defa bunu tekrar edin.

Dudaklarda Hasar Oluşursa Ne Yapılmalı?

İlk defa kullanacaklar için ilk iki hafta boyunca ikişer saniyelik beş çekim önerilir. Başlangıçta dudak, alet kullanılarak yavaş yavaş büyütülmelidir. Anlatıldığı şekilde kullanılırsa dudaklara herhangi bir zarar vermez. Ancak tahriş ve renk kaybı oluşursa aleti kullanmayı durdurmalısınız. Dudaklardaki hasar düzelince tekrar başlanabilir.

Dudaklardaki Dolgunluk Ne Kadar Sürer?

Sonuçlar kişiye göre değişir. Kabartma süresi kişinin metabolizmasına ve çekme süresine göre değişecektir. Ama birçok kadında orta düzeyde kabartma ile 4-8 saat arasında dolgun dudaklara sahip olunmaktadır. Tüm gün dolgun dudaklara sahip olunmak isteniyorsa sabah saatlerinde orta düzey bir kabartma ve gün içinde bir kez daha kullanım tavsiye edilmektedir.

Yorum Yazın

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.

Yorum *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shares
Blogumdan aylık 1000 TL nasıl kazanıyorum? Adım adım nasıl yapılacağını öğrenmek için yazımı okuyabilirsin Nasıl Blogger Oldum?
+